Objęcie Hossy na Bitcoinie

Wczorajszy dzień na Bitcoinie zakończył się formacją Objęcia Hossy. Jeśli jesteś początkujący / początkująca – tutaj link do popularnych formacji świecowych.

Jak do tej pory – mamy sekwencję coraz wyższych dołków i wyższych szczytów, czyli typowa definicja trendu wzrostowego. I zgodnie z tym – oczekiwalibyśmy od wykresu nowego szczytu. Czy będzie – się okaże.

Strategia dwóch średnich, czyli sygnał do kupna jest wtedy, kiedy cena po raz pierwszy zamknie się nad obiema (10-dniową i 100-dniową). Po zakończeniu wczorajszego dnia handlowego – możemy mówić o sygnale. Wczorajsza świeczka zamknęła się na granicy średniej 10-dniowej. I tu moglibyśmy zakładać, że nastąpi powrót do wzrostów.

Spadek ceny i wybicie poziomu ok. 7460 USD – oznaczałoby koniec pozycji długiej.

Kolejne dni pokażą, czy prognoza była trafiona.

Objęcie Hossy na interwale dziennym na BTC

Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.× BitBay Giełda Bitcoin » Bogaty wybór kryptowalut