Kim jest Willy Woo?

Data dodania: 16 sierpnia 2021 r. / Aktualizacja: 12 grudnia 2022 r.
Willy Woo Willy Woo - Twitterowy entuzjasta rynków walut cyfrowych

Jak sam twierdzi, technologia od dawna nie jest mu obca. Z kryptowalutami, jak i słowem Bitcoin zetknął się w swoim startupie. W roku 2013 kupił swoja pierwszą cyfrową monetę – właśnie Bitcoina. W 2014 roku, mieszkając na Bali, zauważył, jak bardzo rozwija się społeczność cyfrowych walut. A że miał jeszcze inne zainteresowania, nie tylko te finansowe, to kilka lat zajmował się również badaniem kosmosu.

Znany analityk z rynku Bitcoina

Willy Woo Willy Woo jest znanym analitykiem, którego konto na Twitterze, śledzone jest przez około 360 tys. użytkowników. Od wczesnych początków działalności jego startupu pisał artykuły dla Forbesa i CoinDesk. W 2017 roku znalazł się w pierwszej piątce najbardziej docenianych analityków. Willy Woo to osoba często udzielająca się publicznie, biorąca udział w webcastach, konferencjach i innych wydarzeniach, podczas których analizuje strukturę rynków kryptowalut. Na Twitterze chętnie publikuje i dzieli się z innymi użytkownikami swoją drogą zawodową i naukową. Publikuje tam swoje bieżące badania, jak i dotyczące ich rozważania.

Sprawdź także: Szkolenia z handlu kryptowalutami.

Strona Woolbull.com

Woolbull.com to witryna poświęcona prognozom dotyczącym ruchów cenowych Bitcoina. Tworzy ją właśnie Willy Woo, aktualizując ją o nowe informacja ze świata kryptowalut. Znajdziesz tam obszerne badania, infografiki, analizę rynku i handlu, posty o Bitcoinie czy analizę popytu, jak i podaży Bitcoina. Każda osoba interesująca się kryptowalutami, powinna subskrybować tę stronę. 

W swoich badaniach analityk przekonuje, że do 2025 roku, już miliard osób będzie miało kontakt z Bitcoinem oraz stwierdza, że jego wartość może wówczas wynosić nawet 300 tys. dolarów. Dziś ta cyfrowa waluta warta jest około 60 tys. dolarów. 

Szukając informacji o analityku Willym Woo, można śmiało zauważyć, że wiele artykułów poświęconych rynkowi cyfrowych walut jest tworzonych na podstawie jego badań i wypowiedzi. Oznacza to tylko jedno – jeśli interesujesz się kryptowalutami, Willy Woo ma dla Ciebie solidną dawkę wiedzy!

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 2)