Weekendowe spadki na Bitcoinie

Data dodania: 15 lipca 2019 r. / Aktualizacja: 16 lipca 2019 r.

Ostatni weekend na Bitcoinie zakończył się spadkami. Aktualnie, cena pozostaje na poziomie 10 000 USD, podczas gdy w środę (10 lipca 2019) była nawet w okolicach 12 500 USD. I ogólnie, cała tabela kryptowalut ze strony głównej dziś na czerwono.

Tydzień temu pisaliśmy o formacji Spadającej Gwiazdy na interwale tygodniowym na Bitcoinie. Ten tydzień również zakończył się podobnie: świeca z długim górnym cieniem i czerwonym korpusem. W minionym tygodniu cenie nie udało się nawet zbliżyć do poziomu 14 000 USD, tak, żeby zanegować Spadającą Gwiazdę z wcześniejszego tygodnia. Poniżej wykres BTC z interwału tygodniowego.

Bitcoin wykres

Na wykresie dziennym Bitcoina da się zauważyć sekwencję niższych szczytów i niższych dołków. Jeśli cena zejdzie niżej, poza ostatni dołek 9 600 USD - będzie to potwierdzenie kolejnego niższego dołka. Wiesz z czym kojarzy się sekwencja niższych szczytów i niższych dołków - z trendem spadkowym.

A zatem, uważaj na swoje pozycje. Poniżej wykres Bitcoina z interwału dziennego.

Bitcoin - wykres dzienny

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.