Bitcoin: Spadająca Gwiazda

Niedzielna świeczka została zakończona formacją świecową Spadającej Gwiazdy. Tutaj link do najpopularniejszych formacji świecowych. Jest to formacja zapowiadająca spadki, jednak jako gracze zgodnie z trendem – jakoś specjalnie na nią nie reagujemy. Bardziej interesowało nas wcześniejsze Objęcie Hossy (oznaczone na wykresie). Nie próbujemy przewidywać końca trendu. Owszem, ta wczorajsza Spadająca Gwiazda może oznaczać nadchodzącą korektę, ale bardzo często formacje, które są przeciwstawne kierunkowi trendu – są rozjeżdżane przez rynek, i cena jedzie dalej zgodnie z aktualnie panującym trendem.

Aktualny poziom 9175 USD.

Formacja Spadającej Gwiazdy na wykresie BTC

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.

Graj na spadki Sprawdź
81% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.
BitBay
Bitcoin i wiele innych Kup teraz
Zaufana i legalna giełda z dużym wyborem kryptowalut