Bitcoin między średnimi

Od kilku dni mamy na Bitcoinie ruch boczny. W czwartek, 15 sierpnia cena doszła do średniej 100-okresowej i się od niej odbiła. Ten dzień zakończył się formacją Młotka.

Średnia 10-dniowa jest już coraz bliżej ceny. Jeśli cena będzie nad obiema średnimi – może to być traktowane jako sygnał do wzrostów. Jeśli cena wróci z powrotem między średnie – koniec pozycji.

Mocnym poziomem wsparcia jest 9100 USD. Jeśli cena zejdzie poniżej tego poziomu – nie wykluczona jest faza dalszych spadków.

Dopóki cena pozostaje między średnimi – obserwujemy.

Analiza wykresu Bitcoina

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.

Graj na spadki Sprawdź
81% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.
BitBay
Bitcoin i wiele innych Kup teraz
Zaufana i legalna giełda z dużym wyborem kryptowalut