Blokowanie treści na stronach

AdBlock i inne programy blokujące reklamy nie są niczym złym, jednak czasami bywają nadgorliwe. Tak jest też w przypadku naszej strony. Zobacz dlaczego.

Nasza gwarancja

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentować Wam rzetelne, sprawdzone i merytorycznie poprawne treści. Każdy link jest przez nas wcześniej sprawdzany. Nie wyświetlamy śledzących reklam, i nigdy nie pozwolimy, aby Wasz komputer czy urządzenie mobilne było narażone na infekcję wirusami podczas przeglądania naszej strony. Dlatego też skrupulatnie dobieramy reklamodawców oraz mamy stronę zabezpieczoną certyfikatem SSL. Wymiana danych jest szyfrowana przy użyciu bardzo mocnego algorytmu SHA256 RSA. Informacje przesyłane od nas do Was i od Was do nas – są w 100% bezpieczne.

Co blokuje AdBlock na stronie e-kursy-walut.pl?

Na stronie rankingu giełd kryptowalut – AdBlock blokuje logotypy i nazwy giełd kryptowalut, przez co użytkownik nie wie o jakiej giełdzie czyta.

Blokada logotypów

Na stronie pojedynczej waluty, np. kursu ripple – blokowany jest przycisk do zakupu kryptowaluty.

Blokada przycisku

Takich przykładów na pewno jest więcej. Jest to kłopotliwe. Strona przestaje być funkcjonalna. Nie da się z niej korzystać. Zatem, jak przekonać AdBlock-a, że jesteśmy na bezpiecznej stronie?

Konfiguracja AdBlocka

  1. Kliknij w ikonę AdBlocka w okolicach paska adresu przeglądarki.
  2. Następnie wybierz z listy opcję: Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie.
  3. Wyświetli się okienko. Kliknij przycisk Wyklucz. Przeglądarka przeładuje stronę, a Ty możesz cieszyć się pełnymi funkcjonalnościami.
  4. Gotowe!

Nadal masz problemy z wyświetlaniem naszej strony?

Daj nam koniecznie znać za pośrednictwem tego formularza.

BitBayGiełda Bitcoin »Sprawdź nowe kryptowaluty!