LEO Kurs Unus Sed Leo

Ceny LEO na wykresie podawane są w Dolarach amerykańskich Wykres odzwierciedla sytuację na giełdzie Bitfinex

Ceny LEO na wykresie podawane są w Bitcoinach Wykres odzwierciedla sytuację na giełdzie Bitfinex

  • 2Tyle osób kupiłoby LEO
    w tym miesiącu
GIEŁDA Z UNUS SED LEO Bezpieczne połączenie SSL
GRAJ Z DŹWIGNIĄ Bezpieczne połączenie SSL
Ocena artykułu
3/5 (głosów: 1)

Projekty łańcuchów blokowych, czyli projekty Blockchain powstają cały czas. Jednym z nich jest token platformy Bitfinex, nazwany Unus Sed Leo. Czym on jest i jakie jest jego główne przeznaczenie?

Historia powstania tokena

Unus Sed Leo powstał 22 maja 2019 roku i został uruchomiony przez spółkę dominującą Bitfinex, EthFinex i Tether – iFinex. Za rozwój kryptowaluty odpowiadał od tej chwili Bitfinex.

To token narzędzia wymiany dla platform i usług komercyjnych wymienionych powyżej firm. Wykorzystywany jest on w ekosystemie iFine. Użytkownicy platform Bitfinex i Ethfine korzystają z obniżek i prowizji oraz innych zniżek z tytułu posiadania takich tokenów.

W ramach pierwszego IOE Bitfinex zebrał miliard dolarów, sprzedając token LEO. Łącznie w ramach tej prywatnej sprzedaży udało się sprzedać łącznie 1 000 000 000 tokenów tej kryptowaluty po 1 USDT za sztukę. Z puli tej wydano 660 milionów tokenów w oparciu o Ethereum oraz 340 milionów w EOS. Bitfinex przyjął rolę łącza pomiędzy obiema platformami. Daje możliwość posiadaczom tokenów LEO do łatwej konwersji tokenów między oboma protokołami.

Korzyści dla posiadaczy Unus Sed Leo

Wszystkie osoby, które weszły w posiadanie tokenów Unus Sed Leo i mają je na swoim koncie na platformie kryptowalutowej, mogą korzystać ze stawek obniżonych o 15 proc. podczas handlu między kryptowalutami. Dodatkowe 10 proc. zostanie zastosowane do tej redukcji, jeśli liczba posiadanych żetonów przekroczy 5000. Jeszcze większa redukcja zapewniona zostanie dla osób z bardzo dużymi kwotami, które przekraczają milion USDT w tokenach LEO. Maksymalna zapewniana obniżka stawki będzie obowiązywała użytkowników, którzy utrzymują LEO na platformie w wysokości 21 milionów dolarów amerykańskich.

Ciekawostki związane z Unus Sed Leo

Warto wiedzieć, że token LEO Unus Sed Leo został uruchomiony na dwóch platformach łańcuchów blokowych. Zespół tworzący nowy token przyjął innowacyjne podejście oparte na podwójnym protokole: Ethereum i EOS. W związku z tym projekt zyskał większą elastyczność i łatwość użycia tokenów przez swoich posiadaczy. Wybrane protokoły otrzymały wsparcie i zasoby. Firma tworząca Unus Sed Leo ma swój wkład dzięki tym protokołom w rozwój koncentrujący się na interoperacyjności łańcucha blokowego.