HT Kurs Huobi Token

  • 2Tyle osób kupiłoby Huobi
    w tym miesiącu
GIEŁDA Z HUOBI TOKEN Bezpieczne połączenie SSL
GRAJ Z DŹWIGNIĄ Bezpieczne połączenie SSL
Ocena artykułu
4.0/5 (głosów: 1)

Kalkulator HUOBI - przelicz HT na FIATy lub inne kryptowaluty
Huobi to znana giełda kryptowalutowa działająca w Singapurze, Pekinie i Hong-Kongu. Oferuje handel na podstawowych kryptowalutach, ale nie tylko. Ma też własną walutę wirtualną – Huobi Token (HT).

Czym jest Huobi Token?

Kryptowaluta Huobi Token jest tokenem giełdy Huobi. Stała się ona pierwszym międzynarodowym tokenem giełdowym, jaki zyskał aprobatę japońskiego organu nadzoru – Agencji Usług Finansowych (FSA). Zatwierdzenie Huobi Tokena miało na celu zapewnienie lepszej ochrony dla inwestorów prowadzących inwestycje w kryptowaluty. Obecnie Huobi Token jest aktywem kryptograficznym.

Token giełdy kryptograficznej Huobi – Huobi Token bazuje na blockchainie Ethereum. Notowany jest na 24 różnych giełdach. Wykorzystywany może być jako natywna waluta giełdy Huobi. Użytkownicy będący posiadaczami tokenów HT mogą go używać do zakupu miesięcznych planów statusu VIP na giełdzie. To pozwoli im na uzyskanie rabatów na opłaty transakcyjne. Umożliwi wcześniejszy dostęp do specjalnych wydarzeń na giełdzie Huobi oraz da im dostęp do nagród kryptograficznych z sezonowych wykupów i handlu z innymi kryptowalutami wymienionymi na giełdzie Huobi.

Wycena i kapitalizacja rynkowa

Według danych z 5 maja 2020 roku za 1 HT trzeba było zapłacić 4,15 dolara, a kapitalizacja rynkowa wyniosła 941 910 476,54 USD. Aktualnie w obiegu znajduje się 230 milionów tokenów HT, a ich całkowita liczba to 500 milionów.