Skok o 300 USD, ale czy coś to zmienia?

Data dodania: 11 lutego 2019 r. / Aktualizacja: 26 czerwca 2019 r.

W piątek, w okolicach godziny 17:00 Bitcoin wystrzelił z 3450 do 3650 USD, czyli o 200 USD. Wcześniej tego dnia, wzrósł już o 100 USD od ceny początkowej.

Nadal jednak jesteśmy w samym środku szerokiej konsolidacji, nie mając pewności, w którym kierunku spodziewać się ruchu. Obserwujemy.

Wykres Bitcoina w oparciu o strategię Ichimoku

Dzięki piątkowemu skokowi ceny - cena wskoczyła ponad linię Tenkan Sen (czerwona) oraz Kijun Sen (niebieska). Jednak nie zmieniły się jeszcze miejscami (patrz pkt. 1). Zamknięcie się ceny powyżej Kijun Sen (niebieska) bywa odczytywane jako sygnał do zamknięcia pozycji krótkich. Natomiast, co stanie się dalej - czas pokaże.

Uważajcie jednak - cały czas jesteśmy pod chmurami (patrz pkt. 2) i linia Chikou Span (zielona, pkt. 3) jest na świeczkach.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.