Kiedy ten trend wzrostowy?

To pytanie, które zadają sobie miliony inwestorów na całym świecie. Po roku spadków przydałby się w końcu jakiś wzrost. Na razie cena Bitcoina idzie w dobrym kierunku, jednak jest przed nią kilka kluczowych punktów do przejścia. 

Pierwszym z nich jest poziom 4100 – 4200 USD, którego próba przebicia już trzy lub cztery razy zakończyła się fiaskiem. Żeby mówić o trendzie wzrostowym musielibyśmy zobaczyć skuteczne przebicie poziomu 4200 USD, i później ewentualny jego test (chociaż ten test nie jest już wymagany). Cena jest blisko, aktualny poziom to 3960 USD, czyli od najbliższego poziomu oporu dzieli nas ok. 250 USD.

Mamy nadzieję, że uda się ten poziom przebić w tym tygodniu.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.

Graj na spadki Sprawdź
81% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.
BitBay
Bitcoin i wiele innych Kup teraz
Zaufana i legalna giełda z dużym wyborem kryptowalut