Cena nadal pozostaje nad Tenkan Senem

Pomimo wczorajszych 400-dolarowych spadków – sytuacja wygląda na opanowaną według Strategii Ichimoku. Wczorajsza świeczka nie zamknęła się pod Tenkan Sen (czerwony) – czyli nie ma sygnału do wyjścia z pozycji długich (kupna). 

Jednak, należy uważać, może zbliżać się dłuższa konsolidacja – obie linie: Tenkan Sen (czerwony) i Kijun Sen (niebieski) są płaskie.

Jeśli chciałbyś / chciałabyś nauczyć się samodzielnie robić analizy dowolnego instrumentu w oparciu o Strategię Ichimoku, możesz zapisać się na bezpłatny kurs ze specjalistą w tej dziedzinie – Grzegorzem Moskwą.

ZAPISUJĘ SIĘ NA BEZPŁATNY KURS ICHIMOKU

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.

Graj na spadki Sprawdź
81% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.
BitBay
Bitcoin i wiele innych Kup teraz
Zaufana i legalna giełda z dużym wyborem kryptowalut