Cena krąży pomiędzy 3300 a 3500 USD

Na wykresie dziennym niewiele się dzieje od dłuższego czasu. W dalszym ciągu jesteśmy pod średnią 100-dniową, a nawet pod średnią 10-dniową. Ruchy w dół są silniejsze, ruchy do góry słabe. Każdych kilka zielonych świeczek puentowanych jest większą czerwoną. Na razie nie szukałbym tam pozycji na wejście.

Na wykresie godzinowym Bitcoina do dolara amerykańskiego (poniżej) widzimy, że cena porusza się w określonym przedziale cenowym. I kiedy dochodzi do górnego ograniczenia – spada, i odwrotnie: kiedy dochodzi do dolnego ograniczenia – rośnie. Ciężko zdecydować o kierunku.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.

Graj na spadki Sprawdź
81% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.
BitBay
Bitcoin i wiele innych Kup teraz
Zaufana i legalna giełda z dużym wyborem kryptowalut