Bitcoin przebija 11 000 USD. Kolejna Spadająca Gwiazda

W ciągu ostatniego weekendu cena dwa razy przebijała poziom 11 000 USD za 1 BTC. Wczorajszy dzień (niedziela) zakończył się formacją świecową Spadającej Gwiazdy. Jest to sygnał przeciwstawny do wzrostów, jednak kilka dni temu (16 czerwca 2019) również mieliśmy Spadającą Gwiazdę, która została zanegowana przez rynek. Cena poszła dalej. Dlatego tak ważnym jest, żeby grać w zgodzie z trendem i nie próbować zgadywać kiedy się skończy.

Dopóki cena pozostaje powyżej ceny minimalnej z ostatniej świecy dziennej – mając zajętą pozycję długą (na wzrosty) – nic nie musimy robić. Obserwujemy.

Bitcoin przebija 11 000 USD

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.

Graj na spadki Sprawdź
81% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.
BitBay
Bitcoin i wiele innych Kup teraz
Zaufana i legalna giełda z dużym wyborem kryptowalut