Bitcoin odbija się od poziomu oporu 4200 USD

Data dodania: 25 lutego 2019 r. / Aktualizacja: 26 czerwca 2019 r.

Silne ruchy przez weekend. W niedzielę, tuż po przebudzeniu Stanów (godz. 14-15:00 czasu polskiego) - cena spadła do 3800 USD i kontynuowała  spadki do końca dnia. Pisaliśmy w piątek o możliwym zatrzymaniu się ceny w okolicach 4100-4200 USD. Na wykresie z interwału dziennego widać, że RSI było wysokie, bo powyżej 70. Aktualnie spadki zatrzymały się na poziomie lokalnego wsparcia 3700 USD. Czy ten poziom wytrzyma - najbliższe dni przyniosą odpowiedź.

Jak na razie, sytuacja nie wygląda źle. Cena nigdy nie idzie tylko w jednym kierunku, i jej ruchy przypominają oddychanie: impulsy (wdechy), korekty (wydechy). Jeśli finalnie uda się przebić poziom 4200 USD - będzie bardzo dobrze i na to czekamy.

Aktualny poziom 3750 USD.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.