Bitcoin: Dojście do poziomu wsparcia

TwitterLinked InE-mail

Wczoraj, w najgorszym momencie cena Bitcoina zjechała o 500 USD. Nawet poniżej zakładanego poziomu 5080 USD. Powtórzę to, co wczoraj: dopóki cena utrzymuje się w zasięgu wyznaczonego kwadratu – dalsze wzrosty nie są zagrożone. Mamy do czynienia z coraz wyższymi dołkami i coraz wyższymi szczytami, a teraz obserwujemy naturalną korektę ceny. Aktualny poziom 5190 USD.

Pod wykresem dalsza część tekstu 🙂

Kiedy uciekać z rynku?

Warto rozważyć zakończenie transakcji, kiedy świeczka dzienna zamknie się poniżej 5080 USD, bo to może oznaczać zapowiedź większej korekty.

Dla tych, którzy jeszcze nie kupili i wierzą, że korekta nie będzie dużo głębsza niż teraz – mogą wykorzystać okazję do kupna BTC w niższej cenie.

Dla osób, które kupiły Bitcoina jako długoterminowa inwestycja – dopóki BTC nie robi coraz niższych szczytów – sytuacja jest w miarę opanowana.

Pamiętajcie tylko, że transakcje finansowe wiążą się z ryzykiem utraty środków. Można zarobić, i o ile z zyskami poradzi sobie każdy – o tyle trudniej jest przetrwać straty. Zwłaszcza dla osób początkujących.

Spokojnego handlu, udanego weekendu.

W poniedziałek zobaczymy jak zakończyły się te spadki i jak wygląda wykres BTC/USD w oparciu o Ichimoku.

TwitterLinked InE-mail
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BitBayGiełda Bitcoin »Sprawdź nowe kryptowaluty!