Bitcoin wybija ograniczenie 5400 USD

Data dodania: 23 kwietnia 2019 r. / Aktualizacja: 26 czerwca 2019 r.

Święta, święta i po świętach!

Ostatnio oznaczaliśmy na wykresie strategię boxów (inaczej Korekta 1:1, Meteoda Overbalance). Dziś możemy ocenić, że analiza i nasze założenia się sprawdziły - cena przebiła górne ograniczenie, które było na poziomie 5400 USD. Jest to jak najbardziej pozytywna wiadomość.

W najbliższych dniach możemy spodziewać się dojścia do poziomu 5850 USD, który jest bardzo ciekawym miejscem do gry... na spadki. Chociaż mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Dlaczego do gry na spadki? Kiedy jest poziom cenowy, od którego w przeszłości cena się odbijała kilkukrotnie, następnie przebiła go, a teraz zbliża się do niego od drugiej strony. Jest to dobry punkt do gry w kierunku zgodnym z ostatnim przebiciem. Spójrz na wykres poniżej i przeczytaj jeszcze raz pogrubiony tekst.

Oczywiście trzymamy kciuki, że nie dojdzie do jakichś dużych spadków, a będzie to jedynie korekta w aktualnym trendzie wzrostowym.

Bezpiecznego handlu i czekamy na dojście do 5850 USD.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.