Test dna największej korekty

Data dodania: 15 kwietnia 2019 r. / Aktualizacja: 26 czerwca 2019 r.

Ostatnio pisaliśmy Wam o obserwacji poziomu 4950 USD, kiedy wyznaczyliśmy zasięg potencjalnej korekty na Bitcoinie. W piątek, 12 kwietnia 2019 cena BTC zeszła do poziomu 4920 USD, odbiła od niego, a cały dzień zakończył się młotkiem (pinbarem) - sygnałem do kontynuacji wzrostów. Zakładając, że trend się utrzyma, oraz zgodnie z Metodą Overbalance (inna nazwa: Korekta 1:1) - oczekujemy teraz na wyjście przez górne ograniczenie najwyższego czerwonego kwadratu. Będzie to poziom: 5470 USD.

Jeśli chciałbyś poznać formacje świecowe i podstawy analizy technicznej zanim hossa na Bitcoinie zacznie się na dobre - zapraszam Cię do naszej bezpłatnej grupy na Facebooku, w ramach której planujemy zorganizować bezpłatne szkolenie online.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.