Promocja: załóż VeloKonto w VeloBanku i zyskaj 650 zł premii +  konto oszczędnościowe na dobry procent

Data dodania: 6 sierpnia 2023 r. / Aktualizacja: 2 lutego 2024 r.

Najważniejsze informacje o promocji

 • DO KIEDY?

  Kalendarz

  30 kwietnia 2024 r.

  Do końca promocji pozostało:

  • 67 dni
  • 9 godzin
  • 7 minut
 • NAGRODY

  Nagroda

  600 zł cashbacku
  50 zł z programu poleceń

 • W RANKINGU

  Ranking

  5 miejsce w rankingu

  4.0/5 (głosów: 3)
 • DLA KOGO

  Ludzie

  Nowi klienci banku, którzy nie mają konta osobistego w VeloBanku od 31.12.2022 r.

Jeśli zastanawiasz się, co się stało z Getin Bankiem, to odpowiadamy: Getin Bank został poddany przymusowej restrukturyzacji, w wyniku której zmienił się właściciel i nazwa. Teraz to VeloBank, a Konto Proste Zasady zostało zastąpione przez VeloKonto. 

Za otwarcie osobistego konta Velo w Velo Bank nowy klient otrzyma atrakcyjny bonus: 10% moneybacku, maksymalnie 600 zł przez pół roku. Działa to następująco: zakładasz konto, wykonujesz transakcje kartą lub BLIKiem, a 10% ich wartości wraca na Twój rachunek. 

Oprócz tego, że możesz zyskać nawet 600 zł moneybacku w promocji na start, nic nie stoi na przeszkodzie, aby użyć kodu polecenia i otrzymać kolejną nagrodę od banku, tym razem w wysokości 50 zł. Wystarczą 3 przelewy po 2000 zł na konto.

Opinie klientów VeloBanku są jasne: zgodnie uważają, że jest to jedna z najlepszych promocji bankowych ostatnich lat. 

Zapraszamy po szczegóły! 

Szczegóły promocji "Witaj w VeloBanku - edycja 1/2024" 

Promocja konta w Velo potrwa do 30 kwietnia 2024 roku. Jest to promocja bez limitu wniosków, co oznacza, że każdy, kto spełnia jej warunki, może otworzyć VeloKonto i zgarniać moneyback za płatności kartą.

Do kogo skierowana jest promocja VeloKonta w VeloBanku?

Otwarcie VeloKonta w promocji jest możliwe dla nowych i powracających klientów. Okres karencji jest krótki: wystarczy, że nie miałeś konta w VeloBanku od 31 grudnia 2022 roku do momentu złożenia wniosku w tej promocji.

Cashback 10%, max. 600 zł zwrotu za płatności kartą i BLIKiem na VeloKonto — jak wziąć udział w promocji?

1. Wejdź na stronę promocji VeloKonta i załóż VeloKonto i VeloSkarbonkę

Do 30 kwietnia 2024 roku:

 • Wejdź na stronę promocji VeloKonto w VeloBanku, złóż wniosek o otwarcie VeloKonta i darmowego konta oszczędnościowego VeloSkarbonka. Konto założysz online, bez konieczności wizyty w placówce banku. Wpisz kod poleceń: NPDY94
 • Niezbędne jest wyrażenie zgód marketingowych. 

Warto wspomnieć również o promocji VeloBank na nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Możesz założyć je razem z kontem. Bank oferuje także dobrze oprocentowaną Lokatę na Nowe Środki. 

2. Spełnij warunki promocji, czyli płać kartą i BLIKiem

Przez 6 kolejnych miesięcy, licząc od momentu aktywacji Twojego rachunku:

 • Wykonuj transakcje kartą do konta lub BLIKiem. W każdym miesiącu możesz otrzymać 10% wartości wykonanych płatności, z zastrzeżeniem, że może to być maksymalnie 100 zł moneybacku miesięcznie. W perspektywie 6 miesięcy (tyle trwa promocja) możesz zdobyć łącznie do 600 zł.  Pamiętaj: bank bierze pod uwagę tylko transakcje bezgotówkowe, czyli promocja Velo nie obejmuje wypłaty pieniędzy z bankomatów.

Pierwszy okres  kiedy należy zrobić płatności, liczysz od dnia założenia konta i jego aktywacji przez kolejne 30 dni. Np. konto zostało aktywowane 10-tego, więc od 10-tego przez kolejnych 30 dni płacisz kartą i zgarniasz pierwszy moneyback, czyli 10% zwrotu za płatności kartą i BLIKiem. I tak przez 6 kolejnych okresów.

Nie ma znaczenia, czy będzie to jedna duża płatność, czy kilkadziesiąt drobnych. Łatwo policzyć, że aby zgarnąć maksymalną nagrodę, czyli 100 zł miesięcznie, musisz wykonać płatności na minimum 1000 zł łącznie. Zostaną uwzględnione płatności kartą do konta oraz kodem BLIK.

Nie liczą się: przelewy BLIK na telefon oraz doładowania Revolut, ZEN itp. o kodach MCC: 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi).

Warto zadbać o to, by co miesiąc wykonać co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem, dzięki czemu zyskasz zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę oraz darmowe bankomaty wszystkich sieci.

Zwrot wpłynie na konto oszczędnościowe VeloSkarbonka w ciągu 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania transakcji (zaksięgowania, a nie wykonania).

Zastrzeżenia:

 • Nie możesz odwołać wyrażonych zgód marketingowych, inaczej bank nie wypłaci zwrotu.
 • Nie możesz zamknąć VeloKonta ani VeloSkarbonki, dopóki nie odbierzesz wszystkich nagród — inaczej niewypłacone bonusy przepadną.

Promocja nr 2, czyli program poleceń VeloBank "Doceniam Velo — polecam Velo" (50 zł za konto)

Aby zyskać jeszcze więcej bonusów na start od banku, zakładając rachunek, możesz wpisać kod polecenia. Zapewniając dodatkowo 3 wpływy przez 3 kolejne miesiące, odbierzesz od banku nagrodę w wysokości 50 zł za otwarcie rachunku. To naprawdę proste: wystarczy wpisać kod polecenia i zasilić konto 3 razy. 

Skorzystaj ze sprawdzonego kodu poleceń: NPDY94

Szczegóły promocji "Doceniam Velo — polecam Velo" 

Promocja z programem poleceń trwa do 29.02.2024 r. Warunki udziału są takie same, jak w przypadku głównej promocji ze zwrotem do 600 zł. 

1. Załóż VeloKonto z kodem poleceń

Składając wniosek ze strony promocji VeloKonta w VeloBank w 2 kroku wniosku, pod polem wyboru karty debetowej, wpisz kod poleceń. Skorzystaj ze sprawdzonego kodu poleceń: NPDY94

2. Zapewnij wpływy na rachunek osobisty

Przez trzy kolejne miesiące kalendarzowe, rozpoczynając od miesiąca po założeniu konta osobistego w VeloBanku:

 • Nagrodę 50 zł za otwarcie konta z kodem poleceń otrzymasz, jeśli we wskazanych 3 miesiącach zasilisz Twoje nowe VeloKonto jednorazowym wpływem w wysokości minimum 2.000 zł co miesiąc. Zasilanie konta  nie może odbywać się z konta osobistego prowadzonego w VeloBanku, nawet od innej osoby (nie dotyczy kont firmowych). Najprościej będzie przelać środki z własnego rachunku, prowadzonego w innym banku.

Bonus wpłynie na Twój rachunek do końca kolejnego miesiąca po tym miesiącu, w którym skończysz spełniać warunki wpływów.

Podamy przykład:

Otwierasz VeloKonto w podwójnej promocji (600 zł zwrotu za zakupy i 50 zł z programu poleceń) w grudniu. W styczniu, lutym i marcu zapewniasz wpływy po minimum 2000 zł miesięcznie z konta w innym banku lub konta firmowego prowadzonego w dowolnym banku. Nagrodę za polecenie otrzymasz do końca kwietnia. 

Następnie Ty możesz przystąpić do programu poleceń, wygenerować swój kod, polecać rachunek rodzinie i znajomym i zyskiwać kolejne bonusy.

Regulamin promocji "Witaj w VeloBanku - edycja 1/2024"

Regulamin promocji "Doceniam Velo — polecam Velo - edycja 4/2023"

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!