Revolut — promocja. 3 miesiące planu Premium za darmo. Przetestuj Revolut bez zobowiązań!

Data dodania: 25 października 2023 r. / Aktualizacja: 25 października 2023 r.

Promocja zakończona.

Jeśli to czytasz, oznacza to, że słyszałeś już o Revolut Bank i zapewne zastanawiasz się nad tym, by dołączyć do milionów zadowolonych klientów.

W samej Polsce zaufało Revolutowi już ponad 3 mln osób! Wynik imponujący, biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze kilka lat temu nawet pracownicy sektora finansowego często nie wiedzieli, co to w ogóle jest. Ale też nie ma w tym nic dziwnego, dzięki Revolut możesz płacić w 150 walutach po międzybankowych kursie.

Dzisiaj zajmiemy się promocją Revolut, w której możesz zyskać 3 miesiące planu Premium za darmo (normalna cena 29,99 zł miesięcznie). 

Promocja Revolut — zyskaj 3 miesiące planu Premium za darmo

O tym, jak działa Revolut i jak wymieniać walutę oraz jak handlować kryptowalutami na Revolut stworzyliśmy osobne wpisy. Dzisiaj tylko krótko przeanalizujemy samą promocję Revolut. 

Revolut promocja — na czym polega?

Zakładając konto Revolut oferuje kilka planów do wyboru: darmowe konto Standard i pozostałe płatne (Plus, Premium, Revolut Metal oraz Ultra). Otwierając konto w promocji, zyskujesz 3 miesiące "średniego" planu Premium za darmo. Jednak musisz wiedzieć o kilku ograniczeniach, gdybyś po czasie próbnym zechciał przejść na plan darmowy. 

Po pierwsze, standardowo przejście z wyższego planu Revolut na niższy jest płatne. Na przykład z planu Premium na niższy to opłata w wysokości 60 zł. Jednak nie poniesiesz jej, jeśli zmienisz plan na niższy w swoim 3-miesięcznym okresie próbnym. Jeśli wiesz, że nie będziesz chciał kontynuować wyższego planu, pamiętaj o tym, by z niego zrezygnować przed zakończeniem okresu próbnego.

Po drugie, jeśli w tym czasie zamówisz fizyczną kartę Revolut w planie Premium, a potem przejdziesz na niższy pakiet, na przykład na darmowy Standard, to Revolut pobiera od Ciebie dodatkową opłatę za wyprodukowanie i dostawę karty. Jeśli chcesz, możesz zamówić darmową wirtualną. Po podłączeniu jej np. do Google Pay możesz dokonywać zbliżeniowych płatności kartą w telefonie.

Po trzecie, jeśli zdecydujesz, że chcesz przejść na niższy plan, ale nie zrobisz tego w bezpłatnym 3-miesięcznym okresie próbnym, Revolut zacznie pobierać od Ciebie opłaty za plan Premium (albo roczną, albo miesięcznie, zależy, co wcześniej zaznaczyłeś) i będą obowiązywać normalne zasady zmiany planów. Czyli:

 • Wszystkie płatne plany są dostępne na 12 miesięcy z opcją płatności miesięcznej lub rocznej (wybierasz to podczas uaktualnienia planu).
 •  Przy płatności rocznej zmiana planu musi nastąpić co najmniej na miesiąc przed zakończeniem tego terminu. Wtedy do końca roku korzystasz nadal z wyższego planu, a po tym czasie zmienia się on na niższy.
 • W przypadku płatności miesięcznych przy rezygnacji w pierwszych 10 miesiącach trwania planu obowiązuje opłata za rezygnację (z planu Premium 60 zł). Jeśli zmienisz plan w 11 miesiącu, to po prostu subskrypcja nie zostanie przedłużona na kolejny okres i Revolut przestanie pobierać opłaty.

Jak założyć Revolut w promocji?

Promocja Revolut trwa do 31 grudnia 2023 roku. Aby z niej skorzystać, musisz założyć i pozytywnie zweryfikować konto osobiste przed zakończeniem okresu promocji.

Musisz także być nowym klientem Revolut — nie skorzystasz z promocji, jeśli kiedyś już miałeś konto, zamknąłeś je i ponownie chcesz je otworzyć.

 1. Wchodzisz na stronę Revolut. Nie jest potrzebny żaden Revolut kod promocyjny, wystarczy zarejestrować się w Revolut przy pomocy unikalnego linku.
 2. Podajesz swój numer telefonu. Sms-em otrzymasz link, z którego będziesz mógł pobrać aplikację Revolut.
 3. Na początku musisz zarejestrować się w Revolut. Podaj swoje dane osobowe, dane z dowodu osobistego lub paszportu, adres. 
 4. Jak już zarejestrujesz się w Revolut, będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość. Pamiętaj, zakładasz konto w banku działającym na terenie UE, więc obowiązują takie same przepisy i regulacje, jak w PKO, ING czy mBanku. Aby zweryfikować tożsamość, zaloguj się do aplikacji Revolut. Kliknij ikonę w lewym górnym rogu, tam, gdzie widzisz swoje inicjały. Zjedź do zakładki Konto i wybierz Dane osobowe. Zweryfikuj konto: zrobisz to poprzez dodanie zdjęcia dowodu osobistego/paszportu i przesłanie kilkusekundowego nagrania video swojej twarzy. 
 5. Jeśli Twoje konto jest już aktywne i zweryfikowane, czas na skorzystanie z promocyjnych miesięcy planu Premium gratis.
 •  Masz 72 godziny od założenia konta w Revolut na to, aby przejść na plan Premium i otrzymać darmowy okres próbny i ofertę promocyjną.
 • W aplikacji pokaże Ci się powiadomienie, by przejść na wyższy plan. Aby rozpocząć darmowy okres próbny, musisz je kliknąć i wrazić zgodę.
 • Po upływie 72 godzin oferta promocyjna wygaśnie i nie będzie możliwości skorzystania z niej.

Czy opłaca się wykorzystać kod promocyjny Revolut i odebrać 3 miesiące darmowego planu Premium?

Komuś może się wydawać, że skoro i tak zamierza docelowo pozostać przy darmowym planie Revolut, to po co sobie zaprzątać głowę planem Premium? Policzyliśmy, kiedy promocja się opłaca.

1. Limit wymiany waluty w Revolut.

Darmowy plan Standard ma wbudowane ograniczenie: za darmo wymienisz maksymalnie 5.000 zł miesięcznie. Plan Premium takiego ograniczenia nie ma: wymieniasz, ile chcesz.

Jeśli przekroczysz limit w darmowym planie, to zostanie doliczona prowizja 1% plus dodatkowy 1% za wymianę w weekendy (ta druga opłata dotyczy każdego planu). Wymieniając 10.000 zł na euro w zwykły dzień, sporo stracisz na prowizji — w dniu pisania tego artykułu jest to ponad 14 euro. Przy mniejszej wymianie 6.000 zł prowizja to niecałe 5 euro, czyli i tak ponad 20 zł. 

A więc, jeśli planujesz wymianę większej sumy niż 5.000 zł, to zyskujesz już na samej prowizji.

2. Wypłata Revolutem z bankomatów za granicą.

W planie Standard masz limit 800 zł lub 5 wypłat miesięcznie. Premium zapewnia 2xwiększy limit, 1.600 zł. Przekroczenie każdego z nich wiąże się z taką samą prowizją: 2% min. 5 zł. Pobranie z bankomatu 1.600 zł w darmowym pakiecie to prowizja 16 zł. 

3. Wymiana kryptowalut w Revolut.

Są osoby, które inwestują w kryptowaluty na Revolut.

Jeśli są to większe kwoty, to tutaj także na plus wyjdzie zmiana planu na wyższy. Popatrz na taki przykład:

Chcesz wymienić 10.000 zł na kryptowaluty na Revolut. 

W darmowym planie Standard zapłacisz za to: 1% od 5.000 zł za wymianę ponad miesięczny limit. Gdybyś dokonywał transakcji w weekend to dojdzie dodatkowa prowizja 1% od 10.000 zł. Do tego sama prowizja za transakcję na kryptowalucie, 1,49% min. 5 zł od całości, czyli 10.000 zł. Jedna transakcja (w dzień powszedni) kosztować Cię będzie około 200 zł!

W planie Premium za taką samą wymianę poniesiesz opłatę 0,99% od wymiany kryptowaluty od kwoty 10.000 zł. Oraz ewentualnie 1% za wymianę w weekend. Zakładając transakcję w dzień roboczy, zapłacisz niecałe 100 zł prowizji, czyli 2 razy mniej. 

Revolut promocja - regulamin promocji 

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!