Promocja darmowego Nest Konta w Nest Bank: 400 zł moneybacku 

Data dodania: 8 sierpnia 2023 r. / Aktualizacja: 29 września 2023 r.

Promocja zakończona.

Nest Konto w Nest Banku jest jednym z dwóch całkowicie darmowych rachunków dostępnych w polskich bankach.

Doprecyzujmy: w innych bankach również znajdziesz konto za 0 zł, ale w takim wypadku najczęściej płatna jest karta, która z reguły może być darmowa po spełnieniu określonych warunków. 

Natomiast Nest Konto to konto i karta debetowa bezwarunkowo darmowe. Nawet jeśli zapomniałbyś o ich istnieniu na kilka miesięcy, to żadna opłata za prowadzenie konta i karty Ci się nie naliczy. 

Oprócz tego, że konto jest bezpłatne, jest jeszcze inny powód, dlaczego warto otworzyć konto w Nest Banku. Mianowicie jest to premia na start dla nowych klientów: do 400 zł moneybacku.

Promocja jest wyjątkowo prosta: płacisz kartą, a 5% wartości Twoich zakupów wraca na konto w formie moneybacku. Jest jeden warunek: zapewniasz wpływy na rachunek.

Warto się pospieszyć, gdyż Nest Bank wyjątkowo rzadko (ostatnio było to kilka lat temu) organizuje promocje. Zapraszamy po szczegóły!

Szczegóły promocji „Wakacyjna promocja z Nest Kontem” 

Promocja potrwa do 30 września 2023 roku. Jednak w regulaminie znajdziesz zapis, który mówi, że bank może zakończyć ją wcześniej. Dlatego tym bardziej nie warto zwlekać ze składaniem wniosku o rachunek.

Do kogo skierowana jest promocja Nest Konta w Nest Banku?

Warunkiem założenia konta w promocji bankowej jest to, że od 01.01.2021 r. nie miałeś konta osobistego w Nest Banku. Dodatkowo musisz mieszkać w Polsce i mieć polski dowód osobisty.

400 zł premii za założenie darmowego Nest Konta w Nest Banku — jak wziąć udział w promocji?

1. Wejdź na stronę promocji Nest Banku i załóż Nest Konto i kartę

Do 30.09.2023 r. (miej na uwadze, że promocja może zakończyć się wcześniej):

  • Wejdź na stronę promocji Nest Banku i złóż wniosek o Nest Konto wraz z kartą debetową Visa.

W ciągu 14 dni od momentu złożenia wniosku:

  • Podpisz umowę o otwarcie rachunku i karty. 
  • Najpóźniej w momencie podpisywania umowy musisz także wyrazić zgody marketingowe.

2. Wykonuj płatności kartą, zapewniaj wpływy na rachunek i odbieraj moneyback

W kolejnych 8 miesiącach możesz zgarnąć łącznie do 400 zł za założenie Nest Konta. Jeśli spełnisz niżej opisane warunki, za każdy miesiąc bank naliczy Ci 5% moneybacku od płatności kartą, nie więcej jednak niż 50 zł za jeden miesiąc.

Jeśli podpisałeś umowę o konto do 15 dnia miesiąca, to w miesiącu otwarcia Twojego konta i kolejnych 7 miesiącach kalendarzowych:

  • Zapewniaj wpływy na konto w wysokości minimum 2000 zł co miesiąc. Może to być kilka wpływów. Możesz samodzielnie dokonać zasilenia, pod warunkiem że przelewy realizowane są z konta w innym banku. Jeśli przelejesz pieniądze ze swojego innego rachunku w Nest Banku (np. z konta oszczędnościowego) to nie zostanie to uznane do promocji. Tak samo, jak przelew pieniędzy, które miałeś na lokacie, która się zamknęła.
  • Płać kartą do konta. Może to być karta plastikowa lub wirtualna. Regulamin promocji nie przewiduje żadnych wykluczeń oprócz zastrzeżenia, że mają to być operacje bezgotówkowe, czyli wypłaty gotówki z bankomatów nie zostaną uwzględnione.

Natomiast jeśli umowę podpisałeś po 15 dniu miesiąca, to wyżej wymienione warunki zaczynasz spełniać od kolejnego miesiąca kalendarzowego, przypadającego po miesiącu podpisania umowy o rachunek. Przykładowo, jeśli umowę podpiszesz 17 sierpnia, wpływy i płatności zaczynasz realizować od września 2023 — i tak przez 8 kolejnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta, czyli do kwietnia 2024.

Dodatkowa promocja — Nest Lokata Witaj dla nowych klientów

Oprócz premii za rachunek osobisty możesz skorzystać także z Nest Lokaty dla nowych klientów, na której otrzymasz promocyjne oprocentowanie. Można ją założyć tylko jeden raz, w ciągu 30 dni od otwarcia konta osobistego. Po tym czasie ta możliwość przepada. 

Minimalna kwota lokaty to 1000 zł a maksymalna 50000 zł. Możesz wybrać pomiędzy Lokatą Witaj na 3 miesiące z oprocentowaniem 6% lub na 6 miesięcy z oprocentowaniem 8,6%.

Aby założyć Lokatę Nest Witaj w promocji:

  • Musisz mieć wyrażone zgody marketingowe i nie możesz ich odwołać.
  • Jeśli wybierzesz lokatę 6-miesięczną, to warunkiem dodatkowym jest zapewnienie comiesięcznych wpływów na konto Nest w wysokości co najmniej 2000 zł oraz wykonanie co najmniej trzech dowolnie wybranych czynności w każdym z miesięcy trwania lokaty. Czynności do wyboru to: płatność kartą, płatność BLIK, przelew z Nest Konta (nie liczy się przelew na Twój inny rachunek w tym banku). Jeśli masz konto firmowe w Nest Banku, to musisz zapewnić wpływy w wysokości co najmniej 5000 zł miesięcznie + 3 dowolnie wybrane aktywności. 

 

Regulamin promocji "Wakacyjna promocja z Nest Kontem"

Regulamin promocji "Nest Lokata Witaj"

 

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!