Promocja Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas – 435 zł gotówki

Data dodania: 24 maja 2022 r. / Aktualizacja: 9 listopada 2023 r.

Najważniejsze informacje o promocji

 • DO KIEDY?

  Kalendarz

  08 stycznia 2024 r.

  Do końca promocji pozostało:

  • 28 dni
  • 14 godzin
  • 48 minut
 • NAGRODY

  Nagroda

  Do 425 zł gotówki za darmowe konto.

 • DLA KOGO

  Ludzie

  Pełnoletnie osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały w BNP Paribas konta osobistego, a które założą Konto Otwarte na Ciebie z kartą i spełnią warunki promocji.

Ludzie kochają promocje konta osobistego w BNP Paribas.

Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie, zyskujesz cały pakiet korzyści. Po pierwsze, prowadzenie konta masz za darmo. Po drugie, w opisywanej promocji możesz otrzymać od banku aż 425 zł gotówki.

Kolejną ważną rzeczą jest fakt, że ta promocja charakteryzuje się bardzo łatwymi warunkami do spełnienia. I ostatnie: jeśli byłeś już kiedyś klientem BNP Paribas to wiedz, że do tej promocji okres karencji jest krótki i wynosi jedynie rok. Podsumowując, konto osobiste w BNP Paribas otwarte w promocji to same plusy i bardzo dobry wybór!

Szczegóły promocji konta w banku BNP Paribas "Podaruj sobie prezent"

Promocja trwa do 08.01.2024 r. lub do wyczerpania limitu 9 000 wniosków w promocji. Gdyby limit kont wyczerpał się wcześniej, zostanie o tym opublikowana informacja na stronie banku BNP Paribas.

Do kogo skierowana jest promocja "Podaruj sobie prezent"?

Do wszystkich pełnoletnich obywateli Polski, którzy posiadają polski dowód osobisty oraz w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały w banku BNP Paribas konta osobistego, jak również w momencie składania wniosku o konto nie ma podpisanej z bankiem BNP umowy ramowej rachunków bankowych, karty oraz elektronicznych kanałów dostępu.

Regulamin promocji nie wyklucza osób, które mają w banku inne produkty (oprócz zwykłego ROR-u).

425 zł gotówki w promocji Konta Jakie Chcę w BNP Paribas — jak odebrać?

1. Załóż Konto Jakie Chcę z kartą

Do 8 stycznia 2024 roku:

 • Zarejestruj się na stronie promocji. Wchodzisz na stronę promocyjną banku BNP Paribas, uzupełniasz formularz, zaznaczasz wszystkie zgody i dokonujesz rejestracji. Na maila otrzymujesz wiadomość z potwierdzeniem, że zostałeś zapisany do promocji, jak również link do złożenia wniosku o konto.
 • Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą Otwartą na Dzisiaj. Masz dwie możliwości, aby to zrobić. W pierwszym przypadku wniosek o konto złożysz tradycyjnie na stronie, a umowę podpiszesz sms-em.  Wtedy kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje Twoją tożsamość.

Druga możliwość to złożenie wniosku w aplikacji na telefonie. Otrzymujesz sms-a z linkiem do pobrania aplikacji. Klikasz w link, pobierasz aplikację, składasz wniosek, podpisujesz umowę sms-em.  Kartę otrzymasz pocztą na podany adres. Jest jedna ważna uwaga co do samego procesu składania wniosku przez aplikację mobilną: nie możesz przerwać wniosku i z niego wyjść. Jeśli to zrobisz, musisz odinstalować aplikację, pobrać ją raz jeszcze z linku z sms-a i przejść cały proces na nowo: "Proces składnia wniosku o Konto Osobiste za pomocą Aplikacji Mobilnej nie może zostać przerwany. W przypadku przerwania składania wniosku należy odinstalować Aplikację Mobilną i ponownie przejść bezpośrednio z Linka promocyjnego na wniosek Bankowy".

Do 22 stycznia 2024 roku:

 • Podpisz umowę o konto. Umowę podpisujesz sms-em i otrzymujesz na maila. Możesz to zrobić od razu po złożeniu wniosku lub później. 

W ciągu 7 dni od momentu otrzymania karty:

 • Nadaj PIN do karty. Jeśli nie aktywujesz karty w ciągu 7 dni — nagrody przepadną.

2. Używaj aktywnie konta

W pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu nadania PINu do karty:

 • Zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 700 zł miesięcznie. Może to być jeden lub kilka przelewów i mogą pochodzić z Twojego rachunku w innym banku.
 • Wykonaj przelewy ze swojego konta w BNP na inne konto na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z miesięcy. Może to być jeden przelew albo kilka. Możesz wykonać transfer na swoje konto w innym banku i możesz to zrobić przez bankowość internetową lub aplikację mobilną. Nie policzą się przelewy natychmiastowe, Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK.
 • Zrób min. 3 transakcje BLIKiem w każdym z miesięcy na dowolne kwoty. Może to być płatność BLIK lub przelew na telefon. Nie liczą się zakupy w miejscach z następującymi kodami MCC: 7995 ( kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne), 8999 (profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna), 6012 (instytucje finansowe), 6211, (brokerzy ubezpieczeniowi), 6051 (przekazy pieniężne w instytucjach finansowych), 4829 (internetowe przekazy pieniężne).

3. Uzupełnij nr konta do wypłaty nagrody.

Do 22 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia ostatniego warunku do przyznania każdej z nagród:

 • Odbierz maila o przyznaniu tej części nagrody. W pierwszej wiadomości otrzymasz także link do uzupełnienia Twoich danych do wypłaty nagród.

Do 26 dnia tego miesiąca:

 • Uzupełnij swoje dane i nr Twojego konta w BNP do wypłaty nagród z linku z maila.

4. Odbierz nagrody

I część nagrody, 75 zł — do końca I miesiąca po miesiącu założenia konta i nadania PINu do karty.

II część nagrody, 175 zł — do końca II miesiąca po miesiącu założenia konta i nadania PINu do karty.

III część nagrody, 175 zł — do końca III miesiąca po miesiącu założenia konta i nadania PINu do karty.

Do tego momentu Twoje konto, karta i zgody marketingowe muszą pozostać aktywne. 

Regulamin promocji "Podaruj sobie prezent"

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)