Promocja Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas – 400 zł gotówki

Data dodania: 24 maja 2022 r. / Ostatnia aktualizacja: 27 września 2022 r.

Najważniejsze informacje o promocji

 • DO KIEDY?

  Kalendarz

  17 października 2022 r.

  Do końca promocji pozostało:

  • 12 dni
  • 5 godzin
  • 41 minut
 • NAGRODY

  Nagroda

  Do 400 zł przelewem na konto.

 • W RANKINGU

  Ranking

  3 miejsce w rankingu

  4.4/5 (głosów: 18)
 • DLA KOGO

  Ludzie

  Pełnoletnie osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały w BNP Paribas konta osobistego, a które założą Konto Otwarte na Ciebie z kartą i spełnią warunki promocji.

Ludzie kochają promocje konta osobistego w BNP Paribas. Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie, zyskujesz cały pakiet korzyści. Po pierwsze, prowadzenie konta masz za darmo. Po drugie, w opisywanej promocji możesz otrzymać od banku aż 400 zł gotówki!  Kolejną ważną rzeczą jest fakt, że ta promocja charakteryzuje się bardzo łatwymi warunkami do spełnienia. I ostatnie: jeśli byłeś już kiedyś klientem BNP Paribas to wiedz, że do tej promocji okres karencji jest bardzo krótki i wynosi jedynie rok. Podsumowując, konto osobiste w BNP Paribas otwarte w promocji to same plusy i bardzo dobry wybór!

Szczegóły promocji konta w banku BNP Paribas "Wrześniowe korzyści"

Promocja trwa do 17.10.2022 r. lub do wyczerpania limitu 3000 wniosków w promocji. Gdyby limit kont wyczerpał się wcześniej, zostanie o tym opublikowana informacja na stronie banku BNP Paribas.

Do kogo skierowana jest promocja "Wrześniowe korzyści"?

Do wszystkich pełnoletnich obywateli Polski, którzy posiadają polski dowód osobisty oraz w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały w banku BNP Paribas konta osobistego, jak również w momencie składania wniosku o konto nie ma podpisanej z bankiem BNP umowy ramowej rachunków bankowych, karty oraz elektronicznych kanałów dostępu.

Regulamin promocji nie wyklucza osób, które mają w banku inne produkty (oprócz zwykłego ROR-u).

400 zł gotówki w promocji Konta Jakie Chcę w BNP Paribas — jak odebrać?

1. Załóż Konto Jakie Chcę z kartą Otwartą na Dzisiaj

Do 17 października 2022 roku:

 • Zarejestruj się na stronie promocji. Wchodzisz na stronę promocyjną banku BNP Paribas, uzupełniasz formularz, zaznaczasz wszystkie zgody i dokonujesz rejestracji. Na maila otrzymujesz wiadomość z potwierdzeniem, że zostałeś zapisany do promocji, jak również link do złożenia wniosku o konto.
 • Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą Otwartą na Dzisiaj. Masz dwie możliwości, aby to zrobić. W pierwszym przypadku wniosek o konto złożysz tradycyjnie na stronie, a umowę podpiszesz sms-em.  Wtedy kurier przywiezie Ci kartę, i zweryfikuje Twoją tożsamość. Druga możliwość to złożenie wniosku w aplikacji na telefonie. Otrzymujesz sms-a z linkiem do pobrania aplikacji. Klikasz w link, pobierasz aplikację, składasz wniosek, podpisujesz umowę sms-em.  Kartę otrzymasz pocztą na podany adres. Jest jedna ważna uwaga co do samego procesu składania wniosku przez aplikację mobilną: nie możesz przerwać wniosku i z niego wyjść. Jeśli to zrobisz, musisz odinstalować aplikację, pobrać ją raz jeszcze z linku z sms-a i przejść cały proces na nowo: "Proces składnia wniosku o Konto Osobiste za pomocą Aplikacji Mobilnej nie może zostać przerwany. W przypadku przerwania składania wniosku należy odinstalować Aplikację Mobilną i ponownie przejść bezpośrednio z Linka promocyjnego na wniosek Bankowy".

Do 30 października 2022 roku:

 • Podpisz umowę o konto. Umowę podpisujesz sms-em i otrzymujesz na maila. Możesz to zrobić od razu po złożeniu wniosku lub później. 
 • Nadaj PIN do karty. Od momentu otrzymania karty (pocztą lub za pośrednictwem kuriera) masz 7 dni na jej aktywację. Ostatecznym terminem, do kiedy możesz to zrobić, jest 30.10.2022 r. Jeśli do tej daty nie aktywujesz karty — nagrody przepadną.

2. Używaj aktywnie konta

W listopadzie:

 • Zapewnij wpływy na konto w kwocie min. 500 zł.  Może to być przelew z Twojego konta w innym banku, Nie musi być jednorazowy. Nie zostaną uwzględnione wpłaty gotówki, przelewy z Twoich innych kont w BNP czy też udzielone kredyty. 
 • Zapłać kartą za zakupy min. 3 razy.  Zaliczone będą płatności w sklepach i w Internecie. Kwoty transakcji są dowolne. Nie zostaną uwzględnione transakcje BLIK, zakupy w miejscach z następującymi kodami MCC: 7995 ( kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne), 8999 (profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna), 6012 (instytucje finansowe), 6211, (brokerzy ubezpieczeniowi), 6051 (przekazy pieniężne w instytucjach finansowych), 4829 (internetowe przekazy pieniężne).

W grudniu:

 • Zapewnij wpływy na konto w kwocie min. 500 zł.
 • Zapłać kartą za zakupy min. 5 razy

3. Uzupełnij nr konta do wypłaty nagrody

Do 21 listopada:

 • Odbierz maila o przyznaniu I części nagrody i linkiem do uzupełnienia Twoich danych do jej wypłaty.

Do 26 listopada:

 • Uzupełnij swoje dane i nr Twojego konta w BNP do wypłaty nagród z linku z maila.

4. Odbierz nagrody

70 zł za konto i nadanie PINu otrzymasz do 30 listopada. 150 zł wpłynie do 31 grudnia, a ostatnią część nagrody, 180 zł, otrzymasz do 31 stycznia.

Do tego momentu Twoje konto, karta i zgody marketingowe muszą pozostać aktywne. 

Regulamin promocji "Wrześniowe korzyści"

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)