Promocja Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas – 400 zł gotówki

Data dodania: 24 maja 2022 r. / Aktualizacja: 28 grudnia 2022 r.

Najważniejsze informacje o promocji

 • DO KIEDY?

  Kalendarz

  13 marca 2023 r.

  Do końca promocji pozostało:

  • 36 dni
  • 16 godzin
  • 29 minut
 • NAGRODY

  Nagroda

  Do 400 zł gotówki za darmowe konto.

 • W RANKINGU

  Ranking

  3 miejsce w rankingu

  4.4/5 (głosów: 18)
 • DLA KOGO

  Ludzie

  Pełnoletnie osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały w BNP Paribas konta osobistego, a które założą Konto Otwarte na Ciebie z kartą i spełnią warunki promocji.

Ludzie kochają promocje konta osobistego w BNP Paribas. Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie, zyskujesz cały pakiet korzyści. Po pierwsze, prowadzenie konta masz za darmo. Po drugie, w opisywanej promocji możesz otrzymać od banku aż 400 zł gotówki.

Kolejną ważną rzeczą jest fakt, że ta promocja charakteryzuje się bardzo łatwymi warunkami do spełnienia. I ostatnie: jeśli byłeś już kiedyś klientem BNP Paribas to wiedz, że do tej promocji okres karencji jest krótki i wynosi jedynie rok. Podsumowując, konto osobiste w BNP Paribas otwarte w promocji to same plusy i bardzo dobry wybór!

Szczegóły promocji konta w banku BNP Paribas "Dobry start"

Promocja trwa do 13.03.2023 r. lub do wyczerpania limitu 9000 wniosków w promocji. Gdyby limit kont wyczerpał się wcześniej, zostanie o tym opublikowana informacja na stronie banku BNP Paribas.

Do kogo skierowana jest promocja "Dobry start"?

Do wszystkich pełnoletnich obywateli Polski, którzy posiadają polski dowód osobisty oraz w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały w banku BNP Paribas konta osobistego, jak również w momencie składania wniosku o konto nie ma podpisanej z bankiem BNP umowy ramowej rachunków bankowych, karty oraz elektronicznych kanałów dostępu.

Regulamin promocji nie wyklucza osób, które mają w banku inne produkty (oprócz zwykłego ROR-u).

400 zł gotówki w promocji Konta Jakie Chcę w BNP Paribas — jak odebrać?

1. Załóż Konto Jakie Chcę z kartą

Do 13 marca 2023 roku:

 • Zarejestruj się na stronie promocji. Wchodzisz na stronę promocyjną banku BNP Paribas, uzupełniasz formularz, zaznaczasz wszystkie zgody i dokonujesz rejestracji. Na maila otrzymujesz wiadomość z potwierdzeniem, że zostałeś zapisany do promocji, jak również link do złożenia wniosku o konto.
 • Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą Otwartą na Dzisiaj. Masz dwie możliwości, aby to zrobić. W pierwszym przypadku wniosek o konto złożysz tradycyjnie na stronie, a umowę podpiszesz sms-em.  Wtedy kurier przywiezie Ci kartę i zweryfikuje Twoją tożsamość. Druga możliwość to złożenie wniosku w aplikacji na telefonie. Otrzymujesz sms-a z linkiem do pobrania aplikacji. Klikasz w link, pobierasz aplikację, składasz wniosek, podpisujesz umowę sms-em.  Kartę otrzymasz pocztą na podany adres. Jest jedna ważna uwaga co do samego procesu składania wniosku przez aplikację mobilną: nie możesz przerwać wniosku i z niego wyjść. Jeśli to zrobisz, musisz odinstalować aplikację, pobrać ją raz jeszcze z linku z sms-a i przejść cały proces na nowo: "Proces składnia wniosku o Konto Osobiste za pomocą Aplikacji Mobilnej nie może zostać przerwany. W przypadku przerwania składania wniosku należy odinstalować Aplikację Mobilną i ponownie przejść bezpośrednio z Linka promocyjnego na wniosek Bankowy".

Do 31 marca 2023 roku:

 • Podpisz umowę o konto. Umowę podpisujesz sms-em i otrzymujesz na maila. Możesz to zrobić od razu po złożeniu wniosku lub później. 
 • Nadaj PIN do karty. Ostatecznym terminem, do kiedy możesz to zrobić, jest 31.03.2023 r. Jeśli do tej daty nie aktywujesz karty — nagrody przepadną.

2. Używaj aktywnie konta

W pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu nadania PINu do karty:

 • Zapłać BLIKiem za zakupy min. 3 razy w każdym z miesięcy.   Zaliczone będą płatności w sklepach i w Internecie.  Nie zostaną uwzględnione przelewy BLIK oraz zakupy w miejscach z następującymi kodami MCC: 7995 ( kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne), 8999 (profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna), 6012 (instytucje finansowe), 6211, (brokerzy ubezpieczeniowi), 6051 (przekazy pieniężne w instytucjach finansowych), 4829 (internetowe przekazy pieniężne).
 • Zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 700 zł w każdym z miesięcy. Może to być jeden przelew, a może być ich kilka.  Mogą to być przelewy z Twojego konta w innym banku. Nie zostaną uznane wpływy z Twoich innych kont w BNP Paribas i BGŻ Optima, wpłaty gotówki, przelewy z tytułu udzielonych kredytów. 
 • Wykonaj przelewy ze swojego konta w BNP na inne konto na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z miesięcy. Może to być jeden przelew albo kilka. Możesz wykonać transfer na swoje konto w innym banku i możesz to zrobić przez bankowość internetową lub aplikację mobilną. Nie policzą się przelewy natychmiastowe, Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK.

3. Uzupełnij nr konta do wypłaty nagrody

Do 22 dnia kolejnego miesiąca po miesiącu założenia konta i nadania PINu do karty:

 • Odbierz maila o przyznaniu I części nagrody i linkiem do uzupełnienia Twoich danych do wypłaty nagród.

Do 26 dnia tego miesiąca:

 • Uzupełnij swoje dane i nr Twojego konta w BNP do wypłaty nagród z linku z maila.

4. Odbierz nagrody

I część nagrody, 70 zł — do końca I miesiąca po miesiącu założenia konta i nadania PINu do karty.

II część nagrody, 165 zł — do końca II miesiąca po miesiącu założenia konta i nadania PINu do karty.

III część nagrody, 165 zł — do końca III miesiąca po miesiącu założenia konta i nadania PINu do karty.

Do tego momentu Twoje konto, karta i zgody marketingowe muszą pozostać aktywne. 

Regulamin promocji "Dobry start"

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)