Promocja Konta za 0 w banku PKO BP – do 400 zł w bonach na Allegro

Data dodania: 25 maja 2022 r. / Aktualizacja: 29 września 2023 r.

Promocja zakończona.

Pierwszy największy bank w Polsce (mowa oczywiście o PKO BP - nie mylić z Pekao S.A.) przygotował dla nowych klientów bardzo fajną promocję Konta za 0 lub Konta dla Młodych (18-26 lat).

Sprawdź, jak łatwo i szybko możesz odebrać od banku dwa vouchery na Allegro, każdy o wartości 100 zł.  

Szczegóły promocji konta w banku PKO BP "Tak mamy"

Promocja trwa do 04.12.2022 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród. Podkreślam, w regulaminie mowa jest o nagrodach, nie o wysłanych wnioskach. Pula nagród wynosi łącznie 6000 sztuk. 3000 sztuk nagród (każda po 200 zł na Allegro) otrzymają osoby zakładające Konto za 0, a 3000 sztuk nagród (każda po 200 zł na Allegro) przewidzianych jest za Konto dla Młodych.

Do kogo skierowana jest promocja konta „Tak mamy"?

Konto w promocji mogą założyć pełnoletnie osoby mieszkające w Polsce, które nie miały w banku PKO BP konta osobistego przynajmniej od 1 stycznia 2021 roku. Osoby, które miały w tym banku konto, ale zamknęły je przed podanym terminem, spokojnie mogą brać udział w promocji. Bank nie wyklucza posiadaczy kont Inteligo, innych produktów w banku PKO BP i tym bardziej posiadaczy kont w PEKAO S.A. - to dwa różne banki.

Konto dla Młodych mogą założyć osoby w wieku 18-25 lat (nieukończone 26).

200 zł w bonach na Allegro w promocji konta w banku PKO BP - jak odebrać?

1. Załóż Konto za 0 lub Konto dla Młodych z kartą do konta

Do 4 grudnia 2022 roku:

  • Wejdź na stronę promocji i załóż Konto za 0 lub Konto dla Młodych wraz z kartą do konta. Umowę podpisujesz z kurierem.
  • Podczas wypełniania wniosku wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od banku. Zgoda ta musi być utrzymana przynajmniej do czasu, kiedy odbierzesz nagrody. 
  • Po założeniu konta zarejestruj się na stronie promocji. Bez tego otworzysz konto, ale nie weźmiesz udziału w promocji. Musisz także zaakceptować regulamin promocji.

2. Płać kartą lub BLIKiem w kolejnych dwóch miesiącach

W każdym z kolejnych dwóch miesiącach kalendarzowych po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • Zapłać min. 5 razy swoją kartą do konta lub swoim BLIKiem. Kwoty transakcji są dowolne. Liczą się także zbliżeniowe płatności kartą w aplikacji mobilnej. Operacje muszą zostać zaksięgowane, nie tylko wykonane, w danym miesiącu kalendarzowym. Nie zostaną uwzględnione płatności w kasynach, grach, loteriach, totalizatorach, salonach gier i zakładach bukmacherskich.

3. Odbierz nagrody

Otrzymasz dwie nagrody, każdą po 100 zł. Nagrody będą do odebrania do końca trzeciego miesiąca po miesiącu założenia konta. 

Nagrody będą przyznane pod warunkiem, że konta i karty będą aktywne, a Ty nie zmienisz wyrażonych wcześniej zgód marketingowych.

Gdzie znaleźć nagrody od banku PKO BP? W aplikacji IKO w sekcji Powiadomienia lub w wiadomości w bankowości internetowej.

Regulamin promocji "Tak mamy"

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!