Promocja Konta za 0 w banku PKO BP – do 400 zł w bonach na Allegro

Data dodania: 25 maja 2022 r. / Ostatnia aktualizacja: 14 lipca 2022 r.

Promocja zakończona.

Pierwszy największy bank w Polsce (mowa oczywiście o PKO BP - nie mylić z Pekao S.A.) przygotował dla nowych klientów bardzo fajną promocję Konta za 0 oraz kont dla dzieci. Za konto dla Ciebie możesz łatwo i szybko odebrać dwa vouchery na Allegro, każdy o wartości 100 zł. Natomiast pozostałe dwa bony, z których każdy również opiewa na kwotę 100 zł, możesz otrzymać za założenie kont dla niepełnoletnich dzieci i spełnienie prostych warunków. 

Konto za 0 w banku PKO BP

Szczegóły promocji konta w banku PKO BP "Sprawdza się w działaniu"

Promocja trwa do 30.06.2022 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród. Podkreślam, w regulaminie mowa jest o nagrodach, nie o wysłanych wnioskach. Pula nagród wynosi łącznie 7000 sztuk. 3000 sztuk nagród (każda po 200 zł na Allegro) otrzymają osoby zakładające Konto za 0, a 4000 sztuk nagród (każda po 100 zł na Allegro) przewidziana jest za konto dla dziecka. 

Do kogo skierowana jest promocja „Sprawdza się w działaniu"?

Konto za 0 w promocji mogą założyć pełnoletnie osoby mieszkające w Polsce, które nie miały w banku PKO BP konta osobistego przynajmniej od 1 stycznia 2021 roku. Osoby, które miały w tym banku konto, ale zamknęły je przed podanym terminem, spokojnie mogą brać udział w promocji. Bank nie wyklucza posiadaczy kont Inteligo, innych produktów w banku PKO BP i tym bardziej posiadaczy kont w PEKAO S.A. - to dwa różne banki.

Jeśli mowa o promocji kont dla dzieci, to możesz założyć je w promocji maksymalnie dla dwójki niepełnoletnich potomków. Dzieci, podobnie jak Ty, nie mogły mieć konta w PKO BP od 1 stycznia 2021 roku. Konta Inteligo dla dzieci oraz rachunki SKO konto ucznia nie wykluczają z promocji.

Do 400 zł w bonach na Allegro w promocji Konta za 0 w banku PKO BP - jak odebrać?

1. Załóż Konto za 0 z kartą do konta

Do 30 czerwca 2022 roku:

  • załóż Konto za 0 wraz z kartą do konta. Umowę podpisujesz z kurierem.
  • podczas wypełniania wniosku wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od banku. Zgoda ta musi być utrzymana przynajmniej do czasu, kiedy odbierzesz wszystkie nagrody. 
  • zarejestruj się na stronie promocji. Bez tego otworzysz konto, ale nie weźmiesz udziału w promocji. W formularzu wybierasz, czy otwierasz konto tylko dla siebie, czy również dla dzieci. Musisz także zaakceptować regulamin promocji.
  • otwórz konta z kartami dla niepełnoletnich dzieci. Konta możesz otworzyć w bankowości, w momencie, kiedy Twoje Konto za 0 będzie już aktywne, lub w oddziale banku. Możesz otworzyć Konto Pierwsze, jeśli Twoje dziecko ma od 13 do 18 lat, lub PKO Konto Dziecka z kartą Junior dla dziecka poniżej 13 roku życia. Wydanie karty Junior to jednorazowy koszt 15 zł. Konfiguracja kont dla dzieci jest dowolna (dwa takie same lub jedno takie i drugie takie).

2. Płać kartą lub BLIKiem w kolejnych dwóch miesiącach

W każdym z kolejnych dwóch miesiącach kalendarzowych po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • zapłać min. 10 razy swoją kartą do konta lub swoim BLIKiem. Kwoty transakcji są dowolne. Liczą się także zbliżeniowe płatności kartą w aplikacji mobilnej. Operacje muszą zostać zaksięgowane, nie tylko wykonane, w danym miesiącu kalendarzowym. Nie zostaną uwzględnione płatności w kasynach, grach, loteriach, totalizatorach, salonach gier i zakładach bukmacherskich.
  • jeśli otworzyłeś konto lub dwa konta dla dzieci, to w każdym z dwóch kolejnych miesiącach musicie zapłacić po minimum 2 razy kartą/kartami do kona/kont dzieci lub BLIKiem do konta dziecka (w przypadku PKO Konta Pierwszego). 

3. Odbierz nagrody

Przy Koncie za 0 otrzymasz dwie nagrody, każdą po 100 zł. Za warunki wykonane w pierwszym miesiącu po założeniu konta nagrodę otrzymasz do końca drugiego miesiąca po założeniu konta. Za warunki w drugim  miesiącu nagroda będzie do odebrania do końca trzeciego miesiąca. 

Przy kontach dla dzieci 100 zł na Allegro za każde konto przyznawana jest za spełnienie warunków łącznie w obu miesiącach. Otrzymacie ją - lub je - do końca trzeciego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o konto.

Nagrody będą przyznane pod warunkiem, że konta i karty będą aktywne, a Ty nie zmienisz wyrażonych wcześniej zgód marketingowych.

Gdzie znaleźć nagrody od banku PKO BP? W aplikacji IKO w sekcji Powiadomienia lub w wiadomości w bankowości internetowej.

Regulamin promocji "Sprawdza się w działaniu"

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!