Promocja konta Millennium 360 – aż 500 zł nagród

Data dodania: 16 maja 2022 r. / Aktualizacja: 1 lutego 2024 r.

Najważniejsze informacje o promocji

 • DO KIEDY?

  Kalendarz

  04 kwietnia 2024 r.

  Do końca promocji pozostało:

  • 42 dni
  • 18 godzin
  • 8 minut
 • NAGRODY

  Nagroda

  Do zgarnięcia 500 zł gotówki!

 • W RANKINGU

  Ranking

  7 miejsce w rankingu

  4.8/5 (głosów: 18)
 • DLA KOGO

  Ludzie

  Pełnoletnie osoby, które od 1.01.2020 r. nie miały konta osobistego w Millennium, a które założą Konto Millennium 360 z kartą i spełnią warunki promocji.

Bank Millennium kusi nie tylko nowym kontem osobistym, którego prowadzenie jest całkowicie darmowe. Na udany początek współpracy bank rozdaje po 500 zł gotówki w promocji konta Millennium 360. Wystarczy, że założysz konto oraz wykonasz na nim określone aktywności.

Na szczęście, czynności te są bardzo proste, i każdy bez trudu może odebrać od banku tę gwarantowaną nagrodę. Nie ma lepszej sposobności na przetestowanie konta niż promocja bankowa. Pamiętaj, jeśli konto Ci się jednak nie spodoba (ale to bardzo wątpliwe w przypadku Millennium), to zawsze możesz je zamknąć bez żadnych konsekwencji. 

Szczegóły promocji „500 zł z nowym kontem w nowym roku”

Promocja obowiązuje do 4 kwietnia 2024 roku lub do wyczerpania limitu 10 000 kont w promocji.

Do kogo skierowana jest promocja „500 zł z nowym kontem w nowym roku”

Do wszystkich pełnoletnich obywateli Polski z numerem PESEL, mieszkających na terenie Polski,  którzy podadzą w banku polski numer telefonu do zatwierdzania transakcji.

Osoby te nie mogły mieć konta osobistego w banku Millennium przynajmniej od 01.01.2020 r. Co istotne, inne produkty prowadzone w banku Millennium nie wykluczają Cię z promocji. Karencji podlega jedynie konto osobiste. 

Promocja konta w Millennium, czyli jak odebrać 500 zł gotówki za konto?

1. Załóż konto Millennium 360 razem z kartą do konta w promocji

Do 4 kwietnia 2024 r.:

 • Złóż wniosek ze strony promocji banku Millennium o konto Millennium 360 wraz z kartą do konta.
 • Na wniosku zaakceptuj zgody marketingowe, a także zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie we współpracy z Millennium usługi „Zwroty za zakupy”.
 • Składając wniosek, zaakceptuj również regulamin tej promocji.
 • Podpisz umowę o konto i kartę. Zrobisz to na selfie lub logowaniem z innego banku.

2. Zapewnij wpływ, zaloguj się do aplikacji i zapłać kartą, by odebrać 200 zł od banku Millennium

W ciągu 14 dni po otwarciu konta:

 • Zapewnij wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 1000 zł.

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy.:

 • Ściągnij na telefon aplikację mobilną banku Millennium. Aktywuj ją i zaloguj się do niej minimum 1 raz.
 • Zapłać kartą lub BLIKiem za zakupy minimum 5 razy na łączną kwotę minimum 360 zł. Będą uznane zarówno transakcje wykonane w tradycyjnych sklepach stacjonarnych, jak i zakupy przez Internet. Wykluczeniu podlegają jedynie transakcje anulowane i zwrócone. 

3. Zapewniaj wpływy na konto i płać kartą w kolejnych 3 miesiącach

W 3 kolejnych miesiącach zaczynając od drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy:

 • Zapłać za zakupy minimum 5 razy kartą do konta lub BLIKiem na łączną kwotę minimum 360 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy. Liczą się płatności stacjonarne i  internetowe. 
 • W każdym z miesięcy zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej.
 • Zapewnij wpływy w wysokości min. 1000 zł w trzech kolejnych miesiącach. UWAGA: otrzymasz nagrodę 300 zł, jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ minimum 1000 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury lub stypendium. Nie może to być przelew z rachunku osoby indywidualnej czy też wpłata gotówki. Jeśli zapewnisz wpływy z konta osobistego, to otrzymasz nagrodę w wysokości 100 zł, nie 300 zł.
 • Jeśli podpisałeś umowę na selfie lub logowaniem z innego banku, to dodatkowo udaj się do banku i złóż swój wzór podpisu. 

4. Odbierz nagrody

Pierwsza część nagrody zostanie przelana na Twój rachunek do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu założenia konta.

Druga część nagrody, 300 zł lub 100 zł od Millennium wpłynie na Twoje konto do końca następnego miesiąca po tym miesiącu, w którym skończysz spełniać wszystkie warunki promocji.

Żeby otrzymać obie nagrody, Twoje konto Millennium 360 musi być aktywne, tak samo, jak karta do tego konta. Nie możesz także zmienić lub odwołać wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do czasu, kiedy bank przeleje Ci drugą część nagrody.

Regulaminy

Regulamin promocji „500 zł z nowym kontem w nowym roku”

Ocena artykułu
4.3/5 (głosów: 3)