Promocja konta Millennium 360 – rekordowe 500 zł gotówki

Data dodania: 16 maja 2022 r. / Ostatnia aktualizacja: 5 września 2022 r.

Najważniejsze informacje o promocji

 • DO KIEDY?

  Kalendarz

  31 października 2022 r.

  Do końca promocji pozostało:

  • 26 dni
  • 7 godzin
  • 42 minut
 • NAGRODY

  Nagroda

  Do zgarnięcia nawet 500 zł w gotówce!

 • W RANKINGU

  Ranking

  6 miejsce w rankingu

  4.8/5 (głosów: 18)
 • DLA KOGO

  Ludzie

  Pełnoletnie osoby, które od 1.01.2019 r. nie miały konta osobistego w Millennium, a które założą Konto Millennium 360 z kartą i spełnią warunki promocji.

Bank Millennium kusi nie tylko nowym kontem osobistym, którego prowadzenie jest całkowicie darmowe. Na udany początek współpracy bank rozdaje po 500 zł gotówki w promocji konta Millennium 360. Wystarczy, że założysz konto oraz wykonasz na nim określone aktywności. Na szczęście, czynności te są bardzo proste, i każdy bez trudu może odebrać od banku tę gwarantowaną nagrodę. Nie ma lepszej sposobności na przetestowanie konta, niż promocja bankowa. Pamiętaj, jeśli konto Ci się jednak nie spodoba (ale to bardzo wątpliwe w przypadku Millennium), to zawsze możesz je zamknąć bez żadnych konsekwencji. 

Szczegóły promocji "Złap 500 zł z kontem Millennium 360" 

Promocja obowiązuje do 31.10.2022 roku lub do wyczerpania limitu 15 000 kont w promocji.

Do kogo skierowana jest promocja "Złap 500 zł z kontem Millennium 360"?

Do wszystkich pełnoletnich obywateli Polski, mieszkających na terenie Polski,  którzy podadzą w banku polski numer telefonu do zatwierdzania transakcji. Osoby te nie mogły mieć konta osobistego w banku Millennium przynajmniej od 01.01.2019 r. Co istotne, inne produkty prowadzone w banku Millennium nie wykluczają Cię z promocji. Karencji podlega jedynie konto osobiste. 

Promocja konta w Millennium, czyli jak odebrać 500 zł gotówki za konto?

1. Załóż konto Millennium 360 razem z kartą do konta w promocji

Do 31 października 2022 r:

 • Złóż wniosek ze strony promocji banku Millennium o konto Millennium 360 wraz z kartą do konta.
 • Na wniosku zaakceptuj wszystkie wymienione zgody marketingowe, i nie zmieniaj ich ani nie odwołuj przynajmniej do momentu, kiedy otrzymasz od banku nagrodę. Wymagane zgody do promocji: zgody handlowe lub marketingowe przez kanały elektroniczne i telefon,  zgoda na świadczenie przez Millennium Goodie we współpracy z Millennium usługi „Zwroty za zakupy”.
 • Składając wniosek, zaakceptuj również regulamin tej promocji.
 • Podpisz umowę o konto i kartę. Zrobisz to na selfie, logowaniem z innego banku lub podczas wizyty w oddziale Millennium. Jedna ważna uwaga: jeśli umowę podpiszesz na selfie, to będziesz musiał i tak udać się do placówki banku Millennium, by złożyć swój wzór podpisu w banku. 

2. Zapewnij wpływ na konto, logowanie i zapłać kartą, by odebrać 200 zł od banku Millennium

W ciągu 10 dni od momentu podpisania umowy o konto:

 • Zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł. Może to być przykładowo przelew z Twojego konta w innym banku. Nie musi to być wpływ stricte wynagrodzenia. Nie musi to być nawet jednorazowy wpływ, liczy się suma uznań na rachunku w ciągu całego miesiąca. 

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy.:

 • Ściągnij na telefon aplikację mobilną banku Millennium. Aktywuj ją i zaloguj się do niej minimum 1 raz.
 • Zapłać kartą za zakupy minimum 5 razy. Będą uznane zarówno transakcje wykonane w tradycyjnych sklepach stacjonarnych, jak i zakupy przez Internet. Kwoty płatności są dowolne, wykluczeniu podlegają jedynie transakcje anulowane i zwrócone. 

3. Zapewniaj wpływy na konto i płać kartą w kolejnych 3 miesiącach, żeby odebrać 300 zł od banku Millennium

W 3 kolejnych miesiącach zaczynając od drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy:

 • Zapłać po minimum 5 razy kartą do konta za zakupy w każdym z trzech kolejnych miesięcy. Kwoty transakcji są dowolne. Liczą się zarówno płatności stacjonarne, jak i  internetowe. 
 • Zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł w trzech kolejnych miesiącach. 

4. Odbierz nagrody

Pierwszą część nagrody, czyli 200 zł, otrzymasz przelewem na konto Millennium 360 do 30.11.2022 (jeśli konto otworzyłeś we wrześniu) lub do 31.12.2022 r. (konto otworzyłeś w październiku).

Druga część nagrody od Millennium wpłynie na Twoje konto do końca lutego 2023 lub marca 2023.

Żeby otrzymać obie nagrody, Twoje konto Millennium 360 musi być aktywne, tak samo jak karta do tego konta. Nie możesz także zmienić lub odwołać wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do czasu, kiedy bank przeleje Ci drugą część nagrody.

Regulaminy

Regulamin promocji „Złap 500 zł z kontem Millennium 360"

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 2)