Promocja eKonta w mBanku – nawet 460 zł nagród za konto

Data dodania: 19 maja 2022 r. / Aktualizacja: 9 lutego 2024 r.

Najważniejsze informacje o promocji

 • DO KIEDY?

  Kalendarz

  02 kwietnia 2024 r.

  Do końca promocji pozostało:

  • 39 dni
  • 10 godzin
  • 25 minut
 • NAGRODY

  Nagroda

  Nawet 520 zł gotówki za konto.

 • W RANKINGU

  Ranking

  3 miejsce w rankingu

  4.9/5 (głosów: 17)
 • DLA KOGO

  Ludzie

  Pełnoletnie osoby, które od 01.01.2020 r nie miały w mBanku RORu lub konta oszczędnościowego, a które założą eKonto z kartą i spełnią warunki promocji.

Wystartowała nowa promocja eKonta w banku mBank, w której do zdobycia jest 520 zł gotówki.

Wystarczy założyć konto i spełnić kilka niezwykle prostych aktywności, z którymi każdy poradzi sobie bez żadnego trudu. A ponieważ eKonto jest jednym z najlepszych kont na rynku, być może zechcesz zostawić je sobie na dłużej. 

 

Szczegóły promocji "Zyskaj premie z eKontem osobistym III" oraz "Nagroda dodatkowa III"

Promocja eKonta w mBanku  obowiązuje do 2 kwietnia 2024 roku. 

Do kogo skierowana jest promocja eKonta w mBanku?

W tej promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które przynajmniej od 1 stycznia 2020 roku nie miały w mBanku konta osobistego lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Do 460 zł nagród w promocji za eKonto od mBanku — jak odebrać?

1. Wejdź na stronę promocji i zapisz się do niej.

Najpierw zapisz się do promocji na stronie promocji mBanku.

2. Załóż eKonto osobiste razem z kartą do konta w promocji

Do 2 kwietnia 2024 r.:

 • Złóż wniosek o eKonto w promocji razem z kartą do konta ze strony promocji mBanku.  Jeśli chcesz otrzymać komplet wszystkich nagród, musisz złożyć wniosek na eDowód lub przez aplikację na selfie przez stronę promocyjną.
 • Wypełniając wniosek, musisz zaznaczyć na tak oświadczenia we wniosku.
 • Możesz opcjonalnie otworzyć wraz z eKontem konto oszczędnościowe Moje Cele, na którym będziesz mieć zagwarantowane 6,5% na 3 miesiące do 50 000 zł. Musisz pamiętać o tym, by dopłacać do Moich Celów co miesiąc min. 100 zł, by promocyjne oprocentowanie zostało naliczone.

2. Zapewnij wpływy i płatności kartą

W ciągu 7 dni kalendarzowych po otwarciu konta:

 • Zapewnij jednorazowy wpływ na eKonto w minimalnej wysokości 1000 zł. Może to być wpłata gotówki we wpłatomacie lub w oddziale banku bądź też przelew z Twojego konta w innym banku (przelew z Twojego konta w mBanku się nie policzy). Może to być również przelew wynagrodzenia lub podobny wpływ. 

Od momentu otwarcia konta do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia eKonta:

 • Zrób przynajmniej 8 płatności kartą bądź BLIKiem. Kwoty tych płatności są dowolne. Możesz je wykonywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i również przez Internet. Transakcje nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je zrobiłeś (np. zwrot towaru).
 • OPCJONALNIE: załóż eKonto Junior dla dziecka w wieku 0-13 przez bankowość internetową mBanku.

W drugim i trzecim pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia eKonta:

 • zapewnij jednorazowe wpływy na eKonto w kwocie minimum 1000 zł w każdym z miesięcy
 • zapłać kartą lub BLIKiem po min. 8 razy w każdym z obu miesięcy.

3. Odbierz do 520 zł nagród z promocji za eKonto w mBanku

120 zł gotówki otrzymasz za zapewnienie wpływu 1000 zł w ciągu 7 dni i 8 pierwszych płatności kartą lub BLIKiem. Nagroda wpłynie na eKonto do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Za wpływy i płatności w kolejnych dwóch miesiącach otrzymasz po 50 zł nagrody za każdy z miesięcy. Bank będzie Ci je przelewał do końca kolejnego miesiąca następującego po tym miesiącu, w którym spełniasz warunki. Na przykład za warunki spełnione w kwietniu nagrodę otrzymasz w maju.

Kolejna część nagrody to 100 zł za założenie konta dla dziecka. Otrzymasz je do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Za otwarcie eKonta na e-dowód lub selfie jest 200 zł premii. Aby je otrzymać, musisz założyć konto na selfie/e-dowód + spełnić wszystkie pozostałe warunki tej promocji (oprócz założenia konta Junior). Nagrodę otrzymasz do końca czwartego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Aby bank wypłacił Ci nagrody, Twoje eKonto i karta muszą być aktywne. Nie możesz ich zamknąć przed tym, jak otrzymasz wszystkie nagrody.

Regulamin promocji "Zyskaj premię z eKontem osobistym III"

Regulamin promocji "Nagroda dodatkowa III"

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!