Promocja eKonta w mBanku – do 450 zł gotówki za konto

Data dodania: 19 maja 2022 r. / Aktualizacja: 3 października 2022 r.

Najważniejsze informacje o promocji

 • DO KIEDY?

  Kalendarz

  08 lutego 2023 r.

  Do końca promocji pozostało:

  • 3 dni
  • 18 godzin
  • 6 minut
 • NAGRODY

  Nagroda

  Do 450 zł gotówki

 • W RANKINGU

  Ranking

  2 miejsce w rankingu

  4.9/5 (głosów: 17)
 • DLA KOGO

  Ludzie

  Pełnoletnie osoby, które od 1.01.2020 r nie miały w mBanku RORu lub konta oszczędnościowego, a które założą eKonto z kartą i spełnią warunki promocji.

Wystartowała nowa promocja eKonta w banku mBank, w której do zdobycia jest 450 zł gotówki na bardzo prostych warunkach. Wystarczy założyć konto i spełnić kilka niezwykle prostych aktywności, z którymi każdy poradzi sobie bez żadnego trudu. A ponieważ eKonto jest jednym z najlepszych kont na rynku, być może zechcesz zostawić je sobie na dłużej. 

Szczegóły promocji "eKonto osobiste plus premia - edycja V"

Promocja eKonta w mBanku z nagrodą 450 zł gotówki obowiązuje do 8 lutego 2023 roku. 

Do kogo skierowana jest promocja eKonta w mBanku?

W tej promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które przynajmniej od 1 stycznia 2020 roku nie miały w mBanku konta osobistego lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

450 zł gotówki w promocji za eKonto od mBanku - jak odebrać?

1. Załóż eKonto osobiste razem z kartą do konta w promocji

Do 8 lutego 2023 r.:

 • złóż wniosek o eKonto w promocji razem z kartą do konta ze strony promocyjnej mBanku.  Jeśli chcesz otrzymać komplet wszystkich nagród, musisz złożyć wniosek na eDowód lub przez aplikację na selfie przez stronę promocyjną.
 • wypełniając wniosek musisz zaznaczyć następujące oświadczenia: "1) Wiem, że po tym jak przystąpię do promocji, mBank może organizować inne, podobne promocje pod taką samą nazwą lecz o innych parametrach cenowych.
  2) Otrzymałem regulamin promocji „eKonto osobiste plus premia - edycja V” przeczytałem i akceptuję jego postanowienia."
 • możesz opcjonalnie otworzyć wraz z ekontem konto oszczędnościowe Moje Cele, na którym będziesz mieć zagwarantowane 8% na 3 miesiące do 50 000 zł. Musisz pamiętać o tym, by dopłacać do Moich Celów co miesiąc min. 100 zł, by promocyjne oprocentowanie zostało naliczone.

Wniosek na e-dowód w mBanku:

 • składasz wniosek na stronie promocji i zatwierdzasz go w aplikacji eDO App. e-dowód to dowód osobisty z warstwą elektroniczną  wydany od marca 2019 r. Warto tutaj wspomnieć o tym, ze aby otworzyć konto przez e-dowód to musisz mieć również telefon z NFC. 

Wniosek na selfie w aplikacji mBanku:

 • wchodzisz na telefonie na stronę promocji
 • zjeżdżasz do miejsca "Jak założyć eKonto online?" i rozciągasz zakładkę "1. Przez selfie"
 • pobierasz aplikację na telefon
 • składasz wniosek o eKonto z kartą na selfie

2. Zapewnij wpływy i płatności kartą

W ciągu 7 dni kalendarzowych po otwarciu konta:

 • zapewnij jednorazowy wpływ na eKonto w minimalnej wysokości 1000 zł. Może to być wpłata gotówki we wpłatomacie lub w oddziale banku bądź też przelew z Twojego konta w innym banku (przelew z Twojego konta w mBanku się nie policzy). Może to być również przelew wynagrodzenia lub podobny wpływ. 

Od momentu otwarcia konta do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia eKonta:

 • zrób przynajmniej 8 płatności kartą bądź BLIKiem. Kwoty tych płatności są dowolne. Możesz je wykonywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak również przez Internet. Transakcje nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je zrobiłeś (np. zwrot towaru).
 • OPCJONALNIE: załóż konto dla dziecka (eKonto Junior dla dziecka w wieku 0-13 lub eKonto możliwości dla dziecka w wieku 13-17) przez bankowość internetową mBanku.

W drugim i trzecim pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia eKonta:

 • zapewnij jednorazowe wpływy na eKonto w kwocie minimum 1000 zł w każdym z obu z miesięcy
 • zapłać kartą lub BLIKiem po min. 8 razy w każdym z obu miesięcy.

3. Odbierz do 450 zł nagród z promocji za eKonto w mBanku

Za otwarcie eKonta na e-dowód lub selfie jest 150 zł premii. Otrzymasz je do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

100 zł gotówki otrzymasz za zapewnienie wpływu 1000 zł w ciągu 7 dni i 8 pierwszych płatności kartą lub BLIKiem. Ta nagroda również wpłynie na eKonto do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Za wpływy i płatności w kolejnych dwóch miesiącach otrzymasz po 50 zł nagrody za każdy z miesięcy. Bank będzie Ci je przelewał do końca kolejnego miesiąca następującego po tym miesiącu, w którym spełniasz warunki. Na przykład za warunki spełnione w sierpniu nagrodę otrzymasz we wrześniu.

Ostatnia część nagrody to 100 zł za założenie konta Junior dla dziecka. Otrzymasz je do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Aby bank wypłacił Ci nagrody, Twoje eKonto i karta muszą być aktywne. Nie możesz ich zamknąć przed tym, jak otrzymasz wszystkie nagrody.

Regulamin promocji "eKonto osobiste plus premia — edycja V"

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!