Promocja eKonta w mBanku – nawet 600 zł nagród za konto

Data dodania: 19 maja 2022 r. / Aktualizacja: 8 września 2023 r.

Najważniejsze informacje o promocji

 • DO KIEDY?

  Kalendarz

  27 września 2023 r.

  Do końca promocji pozostało:

  • 1 dni
  • 13 godzin
  • 43 minut
 • NAGRODY

  Nagroda

  Do 600 zł nagród za konto.

 • W RANKINGU

  Ranking

  3 miejsce w rankingu

  4.9/5 (głosów: 17)
 • DLA KOGO

  Ludzie

  Pełnoletnie osoby, które od 01.01.2020 r nie miały w mBanku RORu lub konta oszczędnościowego, a które założą eKonto z kartą i spełnią warunki promocji.

Wystartowała nowa promocja eKonta w banku mBank, w której do zdobycia jest 450 zł gotówki + 150 zł do Biedronki + Allegro Smart na miesiąc za darmo. Wystarczy założyć konto i spełnić kilka niezwykle prostych aktywności, z którymi każdy poradzi sobie bez żadnego trudu. A ponieważ eKonto jest jednym z najlepszych kont na rynku, być może zechcesz zostawić je sobie na dłużej. 

Szczegóły promocji "Zyskaj premie z eKontem osobistym" oraz "Nagroda specjalna — edycja III"

Promocja eKonta w mBanku  obowiązuje do 27 września 2023 roku. 

Dodatkowa promocja z bonem do Biedronki i Allegro Smart obowiązuje również do 27 września 2023 roku lub do wyczerpania limitu 3000 kont promocyjnych. Na stronie promocji znajdziesz licznik, który pokazuje, ile promocyjnych rachunków jest wciąż dostępnych.

Do kogo skierowana jest promocja eKonta w mBanku?

W tej promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które przynajmniej od 1 stycznia 2020 roku nie miały w mBanku konta osobistego lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

600 zł nagród w promocji za eKonto od mBanku — jak odebrać?

1. Wejdź na stronę promocji i zapisz się do niej.

Najpierw zapisz się do promocji na stronie mBanku.

2. Załóż eKonto osobiste razem z kartą do konta w promocji

Do 27 września 2023 r.:

 • Złóż wniosek o eKonto w promocji razem z kartą do konta ze strony promocyjnej mBanku.  Jeśli chcesz otrzymać komplet wszystkich nagród, musisz złożyć wniosek na eDowód lub przez aplikację na selfie przez stronę promocyjną.
 • Wypełniając wniosek, musisz zaznaczyć na tak oświadczenia we wniosku oraz zgodę na przystąpienie do mOkazji.
 • Możesz opcjonalnie otworzyć wraz z eKontem konto oszczędnościowe Moje Cele, na którym będziesz mieć zagwarantowane 8% na 3 miesiące do 50 000 zł. Musisz pamiętać o tym, by dopłacać do Moich Celów co miesiąc min. 100 zł, by promocyjne oprocentowanie zostało naliczone.

2. Zapewnij wpływy i płatności kartą

W ciągu 7 dni kalendarzowych po otwarciu konta:

 • Zapewnij jednorazowy wpływ na eKonto w minimalnej wysokości 1000 zł. Może to być wpłata gotówki we wpłatomacie lub w oddziale banku bądź też przelew z Twojego konta w innym banku (przelew z Twojego konta w mBanku się nie policzy). Może to być również przelew wynagrodzenia lub podobny wpływ. 

Od momentu otwarcia konta do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia eKonta:

 • Zrób przynajmniej 8 płatności kartą bądź BLIKiem. Kwoty tych płatności są dowolne. Możesz je wykonywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i również przez Internet. Transakcje nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je zrobiłeś (np. zwrot towaru).
 • OPCJONALNIE: załóż eKonto Junior dla dziecka w wieku 0-13 przez bankowość internetową mBanku.

W drugim i trzecim pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia eKonta:

 • zapewnij jednorazowe wpływy na eKonto w kwocie minimum 1000 zł w każdym z obu z miesięcy
 • zapłać kartą lub BLIKiem po min. 8 razy w każdym z obu miesięcy.

3. Odbierz do 600 zł nagród z promocji za eKonto w mBanku

100 zł gotówki, bon do Biedronki i Allegro Smart za darmo na miesiąc otrzymasz za zapewnienie wpływu 1000 zł w ciągu 7 dni i 8 pierwszych płatności kartą lub BLIKiem. Nagroda pieniężna wpłynie na eKonto do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta, natomiast bon do Biedronki i kod Allegro Smart znajdziesz w bankowości w zakładce mOkazje.

Za wpływy i płatności w kolejnych dwóch miesiącach otrzymasz po 50 zł nagrody za każdy z miesięcy. Bank będzie Ci je przelewał do końca kolejnego miesiąca następującego po tym miesiącu, w którym spełniasz warunki. Na przykład za warunki spełnione w sierpniu nagrodę otrzymasz we wrześniu.

Kolejna część nagrody to 100 zł za założenie konta dla dziecka. Otrzymasz je do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Za otwarcie eKonta na e-dowód lub selfie jest 150 zł premii. Aby je otrzymać, musisz założyć konto na selfie/e-dowód + spełnić wszystkie pozostałe warunki tej promocji (oprócz założenia konta Junior). Nagrodę otrzymasz do końca czwartego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Aby bank wypłacił Ci nagrody, Twoje eKonto i karta muszą być aktywne. Nie możesz ich zamknąć przed tym, jak otrzymasz wszystkie nagrody.

Regulamin promocji "Zyskaj premię z eKontem osobistym"

Regulamin promocji "Nagroda specjalna - edycja III"

 

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!