Porównanie kantorów internetowych

Szukasz idealnego kantoru internetowego? Takiego z dostępem do wielu walut i niskimi spreadami, ale nie masz czasu, by przebrnąć przez wszystkie oferty i wybrać najlepszą? Nie mogłeś trafić lepiej. Skorzystaj z naszej porównywarki kantorów internetowych. Wystarczy kilka chwil i otrzymujesz gotowe porównanie najważniejszych parametrów najpopularniejszych w Polsce platform wymiany.

Porównaj wybrane przez siebie kantory online i sprawdź, który z nich pasuje do Ciebie najbardziej.

Wybierz kantory do porównania:

Dlaczego warto skorzystać z naszej porównywarki kantorów internetowych?

Czas to pieniądz, wie o tym nawet dziecko. A wybór odpowiedniego kantoru internetowego to czynność skomplikowana i czasochłonna. Nie chcesz przecież powierzyć swoich pieniędzy niesolidnej firmie, prawda? Dlatego dogłębna analiza jest konieczna. Szczególnie że kantory internetowe nie są bankami, nie obowiązują ich tak wyśrubowane normy bezpieczeństwa. I co tu dużo mówić, można trafić na zwykły scam. 

Aby ułatwić Ci zadanie, przygotowaliśmy nasze zestawienie najlepszych kantorów internetowych. Wybraliśmy do niego platformy najbardziej znane, godne zaufania i sprawdzone, które są na rynku od dłuższego czasu. 

Dzięki porównywarce kantorów internetowych:

  • w kilka minut porównasz najważniejsze parametry wybranych kantorów
  • nie będziesz musiał samodzielnie zagłębiać się w tabele opłat i prowizji oraz regulaminy każdego z nich z osobna. My zrobiliśmy to za Ciebie. 

Zobacz także porównanie kont walutowych

Jakie parametry kantorów internetowych porównasz w naszej porównywarce?

  1. Informacje o kantorze. Czyli rok założenia, kraj, w którym kantor ma siedzibę.
  2. Dostępne waluty i karta walutowa. Nie musisz już śledzić stron każdej platformy oddzielnie, by dowiedzieć się, ile walut obsługuje, jakie i czy oferuje kartę walutową. Wystarczy jeden rzut oka na naszą porównywarkę.
  3. Aplikacja mobilna. Czy jest dostępna czy też nie. 
  4. Bezpieczeństwo. Sprawdziliśmy, które kantory mają licencję KNF oraz jakie zabezpieczenia oferują.
  5. Opłaty i prowizje. Czyli to, co interesuje każdego z nas. Z tej części dowiesz się między innymi, czy konto w kantorze coś kosztuje, porównasz średnie spready wymiany waluty oraz sposoby doładowania konta.
  6. Obsługa klienta. Na przykład dla wielu osób bardzo ważne jest, czy kantor oferuje obsługę w języku polskim i w jakich godzinach.

Skorzystałeś z porównywarki kantorów walutowych i co dalej?

Skorzystałeś z porównywarki. Dokonałeś wyboru. Odrzuciłeś te, które nie spełniają Twoich wymagań i zostawiłeś jeden lub dwa, które Ci odpowiadają. Co dalej? Przed założeniem konta zapraszamy do zapoznania się z naszymi recenzjami na temat kantorów internetowych. Przygotowaliśmy taką analizę dla każdej z platform, która znalazła się w naszej porównywarce. Dowiesz się z niej najdrobniejszych szczegółów na temat funkcjonalności danego kantoru oraz zapoznasz się z opiniami innych użytkowników. 

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 5)