Bitcoin u progu poziomu oporu 5850 USD

TwitterLinked InE-mail

Czy to przypadek, że cena w sobotę doszła do poziomu 5850 USD i się cofnęła? Nie. Wyznaczaliśmy sobie ten poziom miesiąc temu (tutaj). 

Dodatkowo, sprawdziło się nasze kolejne założenie związane ze Strategią Boxów, które zakłada, że jeśli trend ma się utrzymać – cena wybije górne ograniczenie boxu. Na obrazku poniżej widzimy 3 czerwone boxy, w których kupując na dołkach mogliśmy zarobić. Czy czwarty raz taki układ się powtórzy? Tego nie wiemy. Nikt nie wie.

Zatem co teraz z BTC?

Agresywni gracze mogliby rozważać otworzenie pozycji na spadki BTC w wyznaczonych wcześniej okolicach 5850 USD. Jednak, byłoby to bardzo agresywne zagranie. Jako traderzy grający z trendem i podążający za trendem – nie szukamy miejsca jak wejść pod prąd. Bardziej – szukamy miejsca, gdzie można dołączyć.

Wierząc, że trend się utrzyma, można próbować wyczekać spadków do okolic 5280 USD i tam próbować kupować.

Aktualny poziom 5640 USD.

Pamiętajcie, że inwestycje tego typu wiążą się z ryzykiem, i ryzykujcie tylko tyle kapitału, ile możecie przeznaczyć na stratę. Z całą pewnością odradzamy branie kredytów i pożyczanie pieniędzy od znajomych, dlatego, że los bywa przewrotny i nieprzewidywalny.

TwitterLinked InE-mail
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BitBayGiełda Bitcoin »Sprawdź nowe kryptowaluty!