Bitcoin u progu poziomu oporu 5850 USD

Data dodania: 6 maja 2019 r. / Aktualizacja: 26 czerwca 2019 r.

Czy to przypadek, że cena w sobotę doszła do poziomu 5850 USD i się cofnęła? Nie. Wyznaczaliśmy sobie ten poziom miesiąc temu (tutaj). 

Dodatkowo, sprawdziło się nasze kolejne założenie związane ze Strategią Boxów, które zakłada, że jeśli trend ma się utrzymać - cena wybije górne ograniczenie boxu. Na obrazku poniżej widzimy 3 czerwone boxy, w których kupując na dołkach mogliśmy zarobić. Czy czwarty raz taki układ się powtórzy? Tego nie wiemy. Nikt nie wie.

Zatem co teraz z BTC?

Agresywni gracze mogliby rozważać otworzenie pozycji na spadki BTC w wyznaczonych wcześniej okolicach 5850 USD. Jednak, byłoby to bardzo agresywne zagranie. Jako traderzy grający z trendem i podążający za trendem - nie szukamy miejsca jak wejść pod prąd. Bardziej - szukamy miejsca, gdzie można dołączyć.

Wierząc, że trend się utrzyma, można próbować wyczekać spadków do okolic 5280 USD i tam próbować kupować.

Aktualny poziom 5640 USD.

Pamiętajcie, że inwestycje tego typu wiążą się z ryzykiem, i ryzykujcie tylko tyle kapitału, ile możecie przeznaczyć na stratę. Z całą pewnością odradzamy branie kredytów i pożyczanie pieniędzy od znajomych, dlatego, że los bywa przewrotny i nieprzewidywalny.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.