Bitcoin przebija poziom 5850 USD

Data dodania: 7 maja 2019 r. / Aktualizacja: 26 czerwca 2019 r.

Czekaliśmy na ten poziom od miesiąca. W końcu nadszedł ten dzień. Poziom 5850 USD został przełamany. Kolejne dni pokażą, czy nie był to fake-out. Fake-out to tymczasowe przebicie poziomu wsparcia lub oporu, które ma na celu aktywację zleceń oczekujących lub obronnych (stop loss). Duzi gracze robią to dla zmylenia innych uczestników rynku, żeby aktywować ich zlecenia kończące ich transakcje - tym samym uzyskując pożądaną dla dużych graczy płynność.

Kolejne poziomy oporu BTC

Na pewno będziemy obserwowali poziomy okolic 8000 USD i 9900 USD. Kiedy cena będzie bliżej nich - może coś więcej uda się powiedzieć. Pamiętajcie też, że cena nigdy nie idzie w prostej linii ani do góry, ani do dołu - tylko zawsze krąży. Są dni wzrostów, są dni spadków. Jednak, zawsze któreś są silniejsze. W trendzie wzrostowym - wzrosty, w trendzie spadkowym spadki.

Aktualny poziom 5900 USD.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.