Bitcoin: Cena rośnie, wolumen maleje

To już ponad 1,5 miesiąca silnych wzrostów na Bitcoinie. Silne impulsy były przerywane tylko krótkimi korektami – ewidentny trend wzrostowy. To, co zaobserwowaliśmy w ostatnich dniach to: cena idąca w górę, i jednocześnie malejący wolumen. Może to być pierwszy zwiastun korekty. Impulsy i korekty są czymś naturalnym; jak wdech i wydech w oddychaniu. Jeśli gramy krótkie ruchy – obserwujemy baczniej. Jeśli kupiliśmy, żeby trzymać dłużej – nic nie robimy.

Aktualnie cena jest na poziomie 8040 USD.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.

Graj na spadki Sprawdź
81% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.
BitBay
Bitcoin i wiele innych Kup teraz
Zaufana i legalna giełda z dużym wyborem kryptowalut