Bitcoin balansuje na krawędzi średniej

Po trzech dniach wzrostów (piątek, sobota, niedziela) – dziś mamy mały spadek. Oczywiście dzień jeszcze długi i może zakończyć się w każdy możliwy sposób. Przede wszystkim, zobaczymy co na taki obrót sprawy powie Ameryka. Ich poranek jest ok. 14:00 naszego czasu.

Aktualnie trwa testowanie poziomu w okolicach średniej 8500 USD.

Według naszej strategii, dopóki jesteśmy nad obiema średnimi (SMA10 i SMA 100) – wszystko jest OK.

Kolejny artykuł z nauki giełdy już w czwartek. Będzie to artykuł o tym jak rozpoznać trend. Polub nas na Facebooku, żeby nie przegapić żadnego artykułu z sekcji Warto wiedzieć, którą polecamy początkującym inwestorom.

Wykres Bitcoina do dolara amerykańskiego

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.

Graj na spadki Sprawdź
81% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.
BitBay
Bitcoin i wiele innych Kup teraz
Zaufana i legalna giełda z dużym wyborem kryptowalut