3 edycja Next Block Expo już 4 i 5 grudnia 2023 w Berlinie

Data dodania: 16 listopada 2023 r. / Aktualizacja: 16 listopada 2023 r.
NBX Berlin 2023 Banner 2 NBX Berlin 2023 Banner 2
Źródło: NBX

Next Block Expo (NBX), uważane za jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie w dziedzinie blockchain i technologii web3, powraca do Berlina 4-5 grudnia 2023 roku. To już kolejna edycja prestiżowego spotkania, które gromadzi pionierów, inwestorów i twórców, mając na celu szerzenie wiedzy i nawiązywanie relacji. Organizatorzy spodziewają się udziału ponad 2000 uczestników i ponad 140 prelegentów reprezentujących najlepsze marki i projekty web3.

Przedstawiciele znanych giełd kryptowalut , projektów web3 oraz społeczności

W tegorocznej edycji swój udział potwierdziły kluczowe postacie i marki w branży, takie jak Animoca Brands z CEO Robbym Yungiem, Coinbase, Polygon, Binance, Dfinityl oraz lokalny lider CV Labs. Ich obecność podkreśla znaczenie wydarzenia na arenie międzynarodowej. Dodatkowego znaczenia dodaje wsparcie lokalnych społeczności i instytucji w Berlinie, takich jak CV Labs, Berlin Partner, Berchain i Crypto Girls Club.

Next Block Expo Berlin 2023 wspiera ponad 50 społeczności web3, a część z nich weźmie udział w dyskusjach panelowych. Jedną z nich będzie lokalna społeczność Crypto Girls Club, która zorganizuje tradycyjne wydarzenie Glühwein oraz dedykowaną sesję networkingową dla kobiet związanych z przestrzenią Web3.

Świetna lokalizacja wydarzenia NBX

Organizatorzy wybrali wyjątkowe miejsce spotkania - kompleks kinowy CineStar Cubix na Alexanderplatz. To nawiązanie do udanego poprzedniego wydarzenia w Warszawie, zapewniając niepowtarzalne wrażenia, czego nie oferuje żadna inna konferencja. Uczestnicy będą mieli także okazję do dłuższego pobytu w Berlinie i uczestnictwa w słynnym jarmarku bożonarodzeniowym w weekend poprzedzający NBX.

Każdy uczestnik otrzyma dostęp do mobilnej aplikacji networkingowej, która oferuje unikalne możliwości nawiązywania kontaktów. Opcja dopasowania oparta na sztucznej inteligencji pozwala na umawianie spotkań 1:1 w dedykowanej strefie, zgodnie z celami i potrzebami każdego uczestnika.

Dedykowana strefa dla startupów

Dla startupów przygotowano dwie dedykowane strefy: Strefę Startup Demo Zone oraz Web3 Gaming Zone, we współpracy z Blockchain Game Alliance. NBX Pitch Arena stanowi niepowtarzalną okazję dla startupów do zdobycia funduszy, przy obecności takich autorytetów jak Robby Yung z Animoca i Miko Matsumura z gumiCryptos.

Trading Battle

Dodatkowym elementem wzbogacającym wydarzenie jest Trading Battle, sponsorowany przez SimpleFX, gdzie traderzy krypto będą mogli zaprezentować swoje umiejętności i rywalizować o nagrodę główną w wysokości 10 000 EUR. Na zakończenie NBX odbędzie się ceremonia wręczenia nagród, podczas której zostaną wyróżnione najlepsze marki i projekty web3 w sześciu różnych kategoriach.

Partnerzy medialni NBX

Współpracujący z NBX w 2023 roku partnerzy medialni to m.in. giganci tacy jak Cointelegraph, BeInCrypto i CryptoNews, co dodatkowo zwiększa widoczność wydarzenia, podkreślając jego rangę. Dołącz do nas na ostatnim kluczowym wydarzeniu web3 podsumowującym rok 2023.

O Next Block Expo

Next Block Expo jest kontynuacją wcześniejszych serii wydarzeń organizowanych pod nazwą 'Cryptocurrency World Expo'. Celem NBX jest stać się premierowym miejscem networkingowym dla europejskiej społeczności blockchaina, łącząc wpływowe osoby i projekty w obszarze web 3.0. Więcej informacji na temat NBX można znaleźć na stronie www.nextblockexpo.com.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!