Promocja Konta Jakie Chcę w banku Santander – nawet 480 zł nagród za konto

Data dodania: 2 czerwca 2022 r. / Ostatnia aktualizacja: 3 października 2022 r.

Najważniejsze informacje o promocji

 • DO KIEDY?

  Kalendarz

  31 października 2022 r.

  Do końca promocji pozostało:

  • 26 dni
  • 7 godzin
  • 4 minut
 • NAGRODY

  Nagroda

  300 zł gotówki za konto.
  80 zł w formie vouchera do wybranego sklepu z programu poleceń
  100 zł w formie vouchera Sodexo

 • W RANKINGU

  Ranking

  8 miejsce w rankingu

  4.5/5 (głosów: 12)
 • DLA KOGO

  Ludzie

  Osoby, które nie mają konta w Banku Santander.

Konto Jakie Chcę w banku Santander to propozycja godna polecenia. Wpływ na to ma wiele czynników. Najważniejsze z nich są dwa.

Po pierwsze, konto jest w pełni mobilne, z wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami i dobrą aplikacją na telefon.

Po drugie, masz doskonałą okazję na to, by otworzyć konto Jakie Chcę w banku Santander w promocji. Za otwarcie konta i aktywne korzystanie dostaniesz 300 zł gotówki. To naprawdę nic trudnego, każdy poradzi sobie z warunkami bez trudu. 

To nadal nie koniec dobrych wiadomości. Z kodem polecenia od znajomego możesz odebrać 80 zł w formie vouchera lub biletów do kina.

Ostatnia część promocji to 100 zł w formie vouchera Sodexo. 

Szczegóły promocji Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska “Twoje konto z premią 300 zł” 

Promocja potrwa do 31 października 2022 roku. Nie ma w niej żadnych limitów wniosków. Oznacza to, że nagroda jest gwarantowana dla każdej osoby, która założy konto z kartą i spełni warunki promocji (opisane szczegółowo w dalszej części tekstu).

Do kogo skierowana jest promocja konta Jakie Chcę w banku Santander?

Mogą z niej skorzystać nowi i powracający klienci banku Santander. Dokładniej rzecz ujmując, musisz mieszkać w Polsce i być pełnoletnim obywatelem RP, nie mogłeś mieć konta osobistego w banku Santander przynajmniej od 1 października 2021 roku, a także nie mogłeś brać udziału w żadnej innej promocji konta osobistego w Santander Bank Polska przynajmniej od 1 kwietnia 2019 roku. 

300 zł gotówki za Konto Jakie Chcę w promocji w Santander Bank Polska — jak odebrać?

1. Załóż Konto Jakie Chcę z kartą do konta

Do 31 października 2022 roku:

 • załóż konto Jakie Chcę z kartą do konta z promocyjnej strony Santander Bank Polska. Możesz wybrać kartę Visa lub Mastercard.
 • podczas wypełniania wniosku o konto i kartę zaznacz na tak zgodę na Elektroniczne Kanały Kontaktu (w skrócie EKK) oraz zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych. Nie odwołuj tych zgód przynajmniej do chwili, aż dostaniesz od banku nagrody.

Maksymalnie do 10 listopada 2022 roku:

 • podpisz z kurierem umowę o konto i kartę. 

W listopadzie:

 • zapewnij wpływy na konto w łącznej kwocie min. 1 000 zł.

2. Aktywnie korzystaj z Konta Jakie Chcę w 3 kolejnych miesiącach

W grudniu, styczniu i lutym:

 • zapłać min. 1 raz kartą na kwotę min. 10 zł w każdym miesiącu. Musi to być jedna płatność na przynajmniej 10 zł każda. Nie zostaną uwzględnione płatności BLIK i wypłaty gotówki, jak również transakcje anulowane w ciągu 7 dni od ich wykonania. 
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej na telefonie przynajmniej jeden raz w każdym miesiącu.
 • zapewnij wpływy na konto po min. 1000 zł miesięcznie. Nie musi to być jeden przelew, może być kilka. Może to być zarówno przelew wynagrodzenia, jak i również przelew z Twojego konta w innym banku.

3. Odbierz nagrody za konto od banku Santander

Pierwszy przelew na 100 zł otrzymasz do 31.12.2022 r. Kolejny, tym razem na 200 zł, bank prześle Ci do 31 marca 2023 r. Pod warunkiem że wcześniej nie zamkniesz ani konta, ani karty oraz nie zmienisz wyrażonych zgód marketingowych.

Regulamin promocji "Twoje konto z premią 300 zł"

Promocja "Polecam mój bank — edycja 2", czyli po 80 zł dla polecającego i poleconego

Jeśli masz znajomego, który ma konto osobiste w banku Santander, koniecznie poproś go o kod polecenia. Jeśli oboje spełnicie proste warunki, i Ty, i znajomi dostaniecie od banku 80 zł w formie vouchera do wybranego sklepu (Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando) lub 4 bilety do kina Helios/Cinema City. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś Ty sam później polecał konto i również odbierał nagrody od banku.

Do kogo skierowany jest program poleceń konta w banku Santander?

Jeśli otwierasz konto w Santanderze, to aby móc skorzystać również z programu poleceń, nie mogłeś mieć w tym banku konta osobistego od przynajmniej 12 miesięcy. 

Natomiast osoba, która chce Ci polecić konto w Santanderze, musi mieć w tym banku konto osobiste wraz z fizyczną kartą do konta. Musi również mieć wyrażone wszystkie zgody marketingowe oraz zgodę EKK. Wszystkie zgody można sprawdzić i ewentualnie zmienić w bankowości internetowej. 

80 zł nagród z programu poleceń konta w Santander Bank Polska - jak odebrać?

Co musi zrobić osoba polecająca konto:

Do 30 listopada 2022 roku:

 • zapisać się do programu poleceń. Można to zrobić w bankowości internetowej banku Santander.
 • wykonać min. 1 płatność kartą do konta. Płatność musi zostać wykonana po zapisaniu się do programu poleceń.

Co musi zrobić osoba otwierająca konto z polecenia:

1. Założyć Konto Jakie Chcę z kartą

Do 30 listopada 2022 roku jako osoba polecana masz czas na to, aby:

 • założyć Konto Jakie Chcę z kartą
 • wyrazić zgody marketingowe i zgodę EKK podczas składania wniosku
 • zalogować się do swojej bankowości internetowej i wpisać otrzymany kod polecenia. Kod możesz wpisać w zakładce Program Poleceń.

2. Zapłacić kartą na łączną kwotę min. 300 zł

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta z polecenia:

 • zapłać kartą za zakupy na łączną kwotę min. 300 zł. Nie musi to być jednorazowa płatność. Bank nie uwzględni do promocji płatności BLIKiem, kartą mobilną i wypłat gotówki. 

3. Odebrać nagrodę

W ciągu 5 dni roboczych od momentu, kiedy oboje (i Ty, i polecający) spełnicie wszystkie warunki promocji, bank udostępni Wam możliwość odbioru nagrody. Nagrodę odbierzesz w bankowości internetowej. Warto dodać, że każde z Was może wybrać inną nagrodę.

Regulamin promocji "Polecam mój bank - edycja 2"

Promocja "Konto z bonusem 100 zł — edycja II", czyli karta podarunkowa na Allegro o wartości 100 zł

Ta promocja przewiduje limit nagród w wysokości 2000 sztuk. O tym, kto otrzyma nagrody, decyduje kolejność rejestracji na stronie promocji banku Santander oraz kolejność spełnienia niżej opisanych warunków. 

1. Załóż Konto Jakie Chcę z kartą

Do 31.10.2022 r.:

 • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą do konta i wyraź zgody marketingowe, wymienione w punkcie dotyczącym promocji 300 zł.
 • wejdź jeszcze raz na stronę promocji i wypełnij formularz przystąpienia do promocji "Konto z bonusem 100 zł — edycja II". Zaakceptuj regulamin i zgodę na formularzu. Dane w formularzu muszą być takie same, jak dane, które podałeś we wniosku o konto.

Do 10 października 2022 r.:

 • podpisz umowę o konto i kartę.

2. Wykonaj po min. 3 przelewy w aplikacji w kolejnych miesiącach

W listopadzie, grudniu, styczniu, lutym i marcu:

 • wykonaj po min. 3 przelewy z konta PRZEZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA TELEFONIE. Mogą to być przelewy w złotych na rachunek obcy (np. opłaty za media), przelewy na telefon BLIK, przelewy do ZUS, do Urzędów Skarbowych lub innych organów podatkowych. Kwoty są dowolne.

3. Odbierz bon Sodexo

Do 30 kwietnia 2023 r. otrzymasz sms-em lub w wiadomości w bankowości kod Sodexo o wartości 100 zł. Wykorzystasz go na stronie openevoucher.sodexo.pl

Regulamin promocji "Konto z bonusem 100 zł - edycja II"

 

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!