Promocja konta Przekorzystnego w banku Pekao S.A. – do 200 zł gotówki

Data dodania: 23 maja 2022 r. / Aktualizacja: 10 stycznia 2023 r.

Najważniejsze informacje o promocji

 • DO KIEDY?

  Kalendarz

  15 marca 2023 r.

  Do końca promocji pozostało:

  • 38 dni
  • 17 godzin
  • 54 minut
 • NAGRODY

  Nagroda

  Do 200 zł w gotówce + aż 8% do 200 000 zł dla oszczędności na pół roku

 • W RANKINGU

  Ranking

  4 miejsce w rankingu

  4.0/5 (głosów: 13)
 • DLA KOGO

  Ludzie

  Pełnoletnie osoby, które od 1.01.2021 r. nie miały w Pekao S.A. RORu lub rachunku oszczędnościowego lokaty, a które założą Konto Przekorzystne z kartą i spełnią warunki promocji.

Drugi największy bank w Polsce, czyli bank Pekao S.A., zorganizował bardzo prostą promocję osobistego Konta Przekorzystnego. Wystarczy, że założysz konto wraz z kartą (i za to dostaniesz już 50 zł od banku), a następnie będziesz go używał (i za to bank wynagrodzi Cię kolejnymi przelewami 3x50 zł). 200 zł za konto w stabilnym, polskim banku. Co również jest ważne to to, że Konto Przekorzystne otworzysz on-line lub na selfie, bez żadnej wizyty w oddziale banku.

Na dodatek na Koncie Oszczędnościowym możesz umieścić do 200 000 zł na 183 dni aż na 8%.

Szczegóły promocji banku Pekao S.A. „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja VII

Promocja trwa do 15.03.2023 r. 

Do kogo skierowana jest promocja „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja VII?

Do każdej pełnoletniej osoby z polskim obywatelstwem i mieszkającej w Polsce, która od 01.01.2021 roku nie miała w banku Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (czyli zwykłego konta, potocznie zwanego ROR-em) lub rachunku oszczędnościowego lokaty. 

Tylko te dwa produkty w banku Pekao S.A. wykluczają Cię z promocji. Jeśli miałeś lub nadal masz w tym banku coś innego, na przykład sam kredyt, to nadal kwalifikujesz się do opisywanej promocji. I pamiętaj: bank Pekao S.A. a bank PKO BP to dwa zupełnie różne banki :) Jeśli masz konto w PKO BP, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś założył konto w promocji w Pekao S.A. 

200 zł gotówki za Konto Przekorzystne w promocji banku Pekao S.A. - jak odebrać?

1. Załóż Konto Przekorzystne razem z kartą do konta

Do 15 marca 2023 roku:

 • Złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą do konta. Jeśli wybierzesz kartę Mastercard Debit FX, to możesz ją zarejestrować w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, zbierać punkty za płatności i wymieniać je na nagrody.
 • Podczas wypełniania wniosku musisz zaakceptować regulamin promocji oraz zgodę na przystąpienie do promocji.
 • Podpisz umowę o Konto Przekorzystne i kartę. Musisz zrobić to na jeden z dwóch sposobów: on-line lub na selfie w aplikacji mobilnej PeoPay. Umowy podpisane w inny sposób, chociażby w oddziale banku, nie biorą udziału w promocji — chyba że w trakcie podpisywania umowy pojawi się błąd techniczny. Wtedy taką umowę możesz podpisać w oddziale: "Jeśli nie udało ci się zawrzeć tych umów w powyższych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowy w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony."

Za wykonanie wyżej opisanych czynności bank Pekao S.A. przeleje na Twój rachunek nagrodę w wysokości 50 zł.

2. Płać kartą do Konta Przekorzystnego w kolejnych 3 miesiącach

W każdym z kolejnych 3 miesięcy, licząc od kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o konto i kartę:

 • Wykonaj po minimum 5 płatności kartą (plastikową lub wirtualną w aplikacji PeoPay) w każdym z tych 3 miesięcy. Nie jest ważne, na jakie kwoty będą to transakcje. Możesz zapłacić, chociażby na złotówkę — oby tylko było takich płatności minimum 5 w każdym z miesięcy. Mają to być transakcje w złotówkach na terenie Polski, wykonane w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, transakcje odrzucone bądź nieautoryzowane, płatności BLIKiem lub transakcje wykonane w punktach z następującymi kodami MCC: 4829 internetowe przekazy pieniężne, 6050 przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 6051 przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki
  podróżne).
 • Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej PeoPay na telefonie.

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz wyżej opisane warunki, bank naliczy Ci premię w wysokości 50 zł. Prosty rachunek: wykonasz płatności we wszystkich miesiącach, otrzymasz 150 zł. Wykonasz płatności w dwóch miesiącach — dostaniesz 100 zł. A za tylko jeden miesiąc płatności bank przeleje Ci 50 zł.

3. Odbierz nagrody

Pierwszą część nagrody, czyli 50 zł za założenie konta, otrzymasz przelewem do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy. Przykładowo umowę podpisałeś w styczniu, więc nagrodę otrzymasz do końca lutego.

Jeśli natomiast mowa o drugiej części nagrody, czyli 3 × 50 zł, to nagrody będą przelewane na Twoje Konto Przekorzystne do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym wykonasz 5 płatności i logowanie. Na przykład za płatności i logowanie w lutym nagrodę otrzymasz do końca marca.

Aby bank wypłacił nagrody, Twoje Konto Przekorzystne i karta muszą pozostać aktywne. 

Regulamin promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja VII

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)