Promocja konta osobistego Direct w banku ING – rekordowe 500 zł

Data dodania: 16 maja 2022 r. / Aktualizacja: 19 stycznia 2024 r.

Najważniejsze informacje o promocji

 • DO KIEDY?

  Kalendarz

  28 marca 2024 r.

  Do końca promocji pozostało:

  • 35 dni
  • 17 godzin
  • 50 minut
 • NAGRODY

  Nagroda

  Do 500 zł gotówki.

 • DLA KOGO

  Ludzie

  Pełnoletnie osoby, które nie są klientami ING i od 30.09.2022 nie miały w ING żadnego konta osobistego.

Chcesz otworzyć konto osobiste w banku ING?

Jest to bardzo dobra decyzja i na pewno jej nie pożałujesz! Bank ING jest słynny z wysokiej jakości obsługi klientów, bardzo dobrej aplikacji mobilnej i korzystnych produktów. Ale jeszcze lepszą decyzję podejmiesz, jeśli otworzysz Konto Direct w promocji i odbierzesz od banku ING rekordowe 500 zł gotówki za konto. To wcale nie jest trudne!

Wystarczy, że zrobisz wszystko po kolei tak, jak jest to opisane niżej. Pamiętaj o jednej rzeczy: nagrody są gwarantowane. To nie jest żaden konkurs. Otrzyma je każdy, kto spełni wszystkie warunki tej promocji.

Szczegóły promocji "Załóż konto i zyskaj"

Promocja obowiązuje do 28 marca 2024 roku. 

Do kogo skierowana jest promocja banku ING "Załóż konto i zyskaj"

Akcja promocyjna skierowana jest do nowych i powracających klientów banku ING, czyli takich, którzy przynajmniej od 30.09.2022 r. nie mieli w banku ING żadnego konta osobistego, nawet jako współposiadacz czy pełnomocnik. Dodatkowo w momencie składania wniosku o konto w promocji nie możesz mieć żadnego produktu w ING.

500 zł gotówki za konto w promocji od banku ING - jak odebrać?

1. Załóż konto Direct na selfie wraz z kartą do konta i Otwartym Kontem Oszczędnościowym OKO

Do 28 marca 2024 r.:

 • Wejdź na stronę promocji banku ING,  pobierz aplikację mobilną na telefon i w aplikacji złóż wniosek o konto osobiste Direct wraz z kartą do konta i Otwartym Kontem Oszczędnościowym.
 • Podczas wypełniania wniosku wyraź zgody marketingowe. A dokładniej, zgody na przekazywanie przez bank ING informacji marketingowych drogą elektroniczną oraz profilowanych informacji handlowych.
 • Podpisz na selfie umowę o konto Direct wraz z kartą. Jeśli wniosek złożysz w inny sposób niż w aplikacji na selfie, nie otrzymasz części nagród (200 zł).

2. Korzystaj z konta, by odebrać nagrody od banku ING

Do 30 czerwca 2024  r.:

 • Od momentu założenia konta do 30.06.2024 r. masz czas na to, by zapłacić za zakupy na łączną kwotę min. 1000 zł. Do promocji policzą się płatności wykonane za pomocą zwykłej, plastikowej karty Visa, zbliżeniowej karty w telefonie, kartą podłączoną do portfela mobilnego Google Pay, Apple Pay lub Garmin Pay oraz BLIKiem. Płacić można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i również w tych internetowych. Pamiętaj jedynie o tym, żeby wykonać płatności w złotówkach. 1000 zł to jest suma wszystkich transakcji, jakie masz wykonać. Może to być jedna duża płatność, ale równie dobrze możesz do tej kwoty zbierać drobne, codzienne płatności za zakupy, na przykład spożywcze. Do promocji nie zaliczą Ci się te transakcje, które zostaną anulowane, zwrócone bądź też polegają na wypłacie gotówki. 
 • Wyraź zgodę na weryfikację behawioralną. Jest to zabezpieczenie aplikacji, włączysz je w ustawieniach konta w aplikacji Moje ING.
 • Wykonaj minimum 3 płatności BLIKiem w sklepach internetowych. Masz pełną dowolność w zakresie kwot transakcji. Mogą to być płatności na 1 zł, a mogą być i na 1000 zł. Do promocji nie zostaną uwzględnione płatności anulowane, zwrócone lub też wypłaty gotówki. Transakcje muszą być rozliczone.
 • W dowolnych trzech miesiącach zapewnij wpływy na konto w  łącznej kwocie nie mniejszej niż 1000 zł. Nie policzą się wpłaty gotówki w oddziale i wpłatomacie oraz przelewy z Twoich innych kont prowadzonych w ING.
 • Załóż minimum jeden cel oszczędnościowy na Otwartym Koncie Oszczędnościowym. Cel założysz przez bankowość internetową Moje ING. 
 • Wpłać na Cel Oszczędnościowy minimum 300 zł. W dniu 30.06.2024 r. masz mieć na Celu Oszczędnościowym przynajmniej 300 zł. Po tej dacie możesz je swobodnie przelać z powrotem na konto główne. 

4. Odbierz nagrody

Nagroda  zostanie przelana na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 15.07.2024 r. W momencie wypłacania nagrody Twoje konto Direct, OKO oraz karta do konta muszą pozostać aktywne. 

Regulaminy

Regulamin promocji „Załóż konto i zyskaj”

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!