Promocja konta osobistego Direct w banku ING – do 200 zł gotówki

Data dodania: 16 maja 2022 r. / Ostatnia aktualizacja: 14 lipca 2022 r.

Promocja zakończona.

Chcesz otworzyć konto osobiste w banku ING? Jest to bardzo dobra decyzja i na pewno jej nie pożałujesz! Bank ING jest słynny z wysokiej jakości obsługi klientów, bardzo dobrej aplikacji mobilnej i korzystnych produktów. Ale jeszcze lepszą decyzję podejmiesz, jeśli otworzysz Konto Direct w promocji i odbierzesz od banku ING nawet 200 zł gotówki za konto. To wcale nie jest trudne! Wystarczy, że zrobisz wszystko po kolei tak, jak jest to opisane niżej. Pamiętaj o jednej rzeczy, nagrody są gwarantowane. To nie jest żaden konkurs. Otrzyma je każdy, kto spełni wszystkie warunki tej promocji.

Do 200 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort

Szczegóły promocji "Do 200 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort" 

Promocja obowiązuje do 30.09.2022 roku. 

Do kogo skierowana jest promocja banku ING "Do 200 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort"?

Akcja promocyjna skierowana jest do nowych i powracających klientów banku ING, czyli takich, którzy przynajmniej od 01.04.2021 r. nie mieli w banku ING żadnego konta osobistego i żadnego innego produktu. Co więcej, w podanym terminie nie mogłeś być również współwłaścicielem, pełnomocnikiem czy przedstawicielem ustawowym do żadnego produktu banku.

200 zł gotówki za konto w promocji od banku ING - jak odebrać?

1. Załóż konto Direct wraz z kartą do konta i Otwartym Kontem Oszczędnościowym OKO

Do 30 września:

  • Wejdź na stronę promocyjną banku ING i złóż wniosek o konto osobiste Direct wraz z kartą do konta i Otwartym Kontem Oszczędnościowym.
  • Podczas wypełniania wniosku wyraź zgody marketingowe.  A dokładniej, zgody na przekazywanie przez bank ING informacji handlowych (marketingowych) w tym profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny.
  • Podpisz umowę o konto Direct wraz z kartą. Umowę możesz podpisać na jeden z trzech sposobów: podczas Twojej wizyty w oddziale banku, z kurierem bądź też przelewem z innego banku. Jeśli wybierzesz ścieżkę z przelewem z innego banku, koniecznie pamiętaj o jednej ważnej rzeczy: dane w obu bankach muszą być takie same, inaczej przelew weryfikacyjny się nie powiedzie.

2. Wykonuj płatności z konta, by odebrać od banku ING 120 zł

Do 31 grudnia:

Od momentu założenia konta do 31.12.2022 r. masz czas na to, by zapłacić za zakupy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Do promocji policzą się płatności wykonane za pomocą zwykłej, plastikowej karty Visa, zbliżeniowej karty w telefonie, kartą podłączoną do portfela mobilnego Google Pay, Apple Pay lub Garmin Pay oraz BLIKiem. Płacić można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak również w tych internetowych. Pamiętaj jedynie o tym, żeby wykonać płatności w złotówkach. 1000 zł to jest suma wszystkich transakcji, jakie masz wykonać. Może to być jedna duża płatność, ale równie dobrze możesz do tej kwoty zbierać drobne, codzienne płatności za zakupy, na przykład spożywcze. Do promocji nie zaliczą Ci się te transakcje, które zostaną anulowane, zwrócone bądź też polegają na wypłacie gotówki. 

3. Wykonuj płatności, zapewniaj wpływy i załóż cel oszczędnościowy, by odebrać od banku ING 80 zł

Do 31 grudnia:

  • wykonaj minimum 3 płatności BLIKiem w sklepach internetowych. Masz pełną dowolność w zakresie kwot transakcji. Mogą to być płatności na 1 zł, a mogą być i na 1000 zł. Do promocji nie zostaną uwzględnione płatności anulowane, zwrócone lub też wypłaty gotówki. 
  • W każdym z trzech dowolnych miesięcy zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł. Nie policzą się wpłaty gotówki w oddziale i wpłatomacie.
  • Załóż minimum jeden cel oszczędnościowy na Otwartym Koncie Oszczędnościowym. Cel założysz przez bankowość internetową Moje ING. 
  • Wpłać na Cel Oszczędnościowy minimum 300 zł.

Na 31 grudnia masz mieć na Celu Oszczędnościowym przynajmniej 300 zł. Po tej dacie możesz je swobodnie przelać z powrotem na konto główne. 

4. Odbierz nagrody

Nagroda (120 zł lub 200 zł, w zależności od tego, czy wykonasz tylko jeden warunek, czy oba) zostanie przelana na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 16.01.2023 r. W momencie wypłacania nagrody Twoje konto Direct, OKO oraz karta do konta muszą pozostać aktywne. 

Regulaminy

Regulamin promocji „Do 200 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!