Promocja Citikonta w banku Citi Handlowy – 450 zł gotówki

Data dodania: 6 czerwca 2022 r. / Ostatnia aktualizacja: 3 października 2022 r.

Najważniejsze informacje o promocji

 • DO KIEDY?

  Kalendarz

  07 listopada 2022 r.

  Do końca promocji pozostało:

  • 33 dni
  • 7 godzin
  • 47 minut
 • NAGRODY

  Nagroda

  450 zł gotówki.

 • W RANKINGU

  Ranking

  1 miejsce w rankingu

  4.8/5 (głosów: 22)
 • DLA KOGO

  Ludzie

  Osoby, które po 31.12.2020 r. nie miały w Citibanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Bank Citi Handlowy, znany również pod nazwą Citibank, oferuje całkowicie darmowe konto i kartę. Bez żadnej ściemy, bez haczyków: nie płacisz za konto i kartę i już. Dodatkowo w pakiecie masz 4 darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu (tak na wypadek, gdyby coś trzeba było bardzo pilnie opłacić). Jest jeszcze jedna zaleta Citikonta. Otwierając je w promocji "Do 450 zł z Citikontem - edycja II" zyskasz tytułowe 450 zł gotówki. A wystarczy, że założysz konto i wykonasz tylko dwie proste aktywności.

Szczegóły promocji Citikonta w banku Citi Handlowy “Do 450 zł z Citikontem - edycja II” 

Promocja potrwa do 7 listopada 2022 roku. Bank zastrzega przy tym, że promocja może zakończyć się wcześniej,  w razie wyczerpania limitu 5000 kont założonych w promocji.

Do kogo skierowana jest promocja Citikonta w Citibanku?

Z promocji mogą skorzystać pełnoletnie osoby, które rozliczają się z podatków w Polsce (czyli są tak zwanymi polskimi rezydentami podatkowymi). Taka osoba nie mogła być właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w banku Citi Handlowy po 31 grudnia 2020 roku. Prosta sprawa: miałeś tam konto, ale zamknąłeś przed 31.12.2020 - możesz prać udział w promocji. Nie miałeś w Citibanku żadnego konta - tym bardziej możesz składać promocyjny wniosek.

450 zł gotówki za konto w promocji Citibanku - jak odebrać?

1. Załóż Citikonto z kartą do konta

Do 7 listopada 2022 roku:

 • przez promocyjną stronę Citibanku złóż wniosek o darmowe Citikonto wraz z kartą. Konto założysz poprzez zdalną weryfikację, czyli potocznie mówiąc na selfie.
 • podczas wypełniania wniosku zaznacz wymagane zgody marketingowe. Nie zmieniaj ich przynajmniej do końca miesiąca, w którym otwierasz konto. Wymagane do promocji zgody to: akceptacja regulaminu promocji, zgoda na zdalną weryfikację, zgody marketingowe na przekazywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej oraz przez telefon. 

2. Wykonaj dwie aktywności na Citikoncie

Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • wykonaj przynajmniej 3 transakcje BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Mogą to być płatności BLIKiem w sklepach i przez Internet, jak również przelewy BLIK na telefon. Na przykład robisz trzy szybkie przelewy BLIK po 100 zł na telefon żony/męża i jeden warunek z głowy. 

Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w który otworzyłeś konto:

 • zapewnij przynajmniej jeden wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł na Citikonto. Nie może to być przelew z konta, które jest prowadzone dla osoby fizycznej, nawet w innym banku. Jeśli masz firmę, możesz przelać środki ze swojego konta firmowego. Jeśli jej nie masz - musisz poprosić pracodawcę, by zrobił przelew na to konto. 2000 zł musi być wpływem jednorazowym. Jeśli nie chcesz zmieniać konta do przelewu wynagrodzenia, możesz zamiast tej aktywności wybrać drugą, opisaną poniżej.
 • LUB dokonaj natychmiastowej wymiany waluty w kantorze internetowym Citibanku na kwotę min. 2000 zł. Po prostu przelewasz sobie 2000 zł, wymieniasz to po aktualnym kursie w kantorze internetowym na przykład na euro. A później możesz wymienić te środki z powrotem na złotówki (albo po aktualnym kursie, albo możesz ustawić sobie automatyczne zlecenie wymiany waluty po wyższym kursie).

3. Odbierz nagrody za konto w Citibanku

50 zł otrzymasz za założenie konta i wyrażenie zgód marketingowych. Przelew dostaniesz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym otworzyłeś konto. Na przykład umowa z października -> przelew przyjdzie do końca listopada.

150 zł za konto i transakcje BLIKiem otrzymasz do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Kontynuując wcześniejszy przykład, konto założyłeś w październiku to 100 zł za transakcje BLIKiem dostaniesz do końca grudnia.

150 zł za konto i przelew wynagrodzenia lub wymianę waluty przyjdzie przelewem do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Tak samo jak nagroda dodatkowa 100 zł, którą otrzymają osoby, które spełnią wszystkie warunki do otrzymania wcześniejszych nagród.

Regulamin promocji "Do 450 z Citikontem - edycja II"

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!