Promocja Citikonta w banku Citi Handlowy – darmowe konto i 450 zł gotówki

Data dodania: 6 czerwca 2022 r. / Aktualizacja: 15 lutego 2024 r.

Najważniejsze informacje o promocji

 • DO KIEDY?

  Kalendarz

  26 marca 2024 r.

  Do końca promocji pozostało:

  • 33 dni
  • 11 godzin
  • 38 minut
 • NAGRODY

  Nagroda

  450 zł gotówki

 • W RANKINGU

  Ranking

  1 miejsce w rankingu

  4.8/5 (głosów: 23)
 • DLA KOGO

  Ludzie

  Osoby, które po 31.12.2021 r. nie miały w Citibanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Bank Citi Handlowy, znany również pod nazwą Citibank, oferuje całkowicie darmowe konto i kartę.

Bez żadnej ściemy, bez haczyków: nie płacisz za konto i kartę i już. Dodatkowo w pakiecie masz 4 darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu (tak na wypadek, gdyby coś trzeba było bardzo pilnie opłacić). Jest jeszcze jedna zaleta Citikonta.

Otwierając je w promocji „Otwórz CitiKonto i zyskaj do 450 PLN” zyskasz tytułowe 450 zł, które otrzymasz od banku w formie przelewów na swój nowy rachunek.  

Szczegóły promocji Citikonta w banku Citi Handlowy „Otwórz CitiKonto i zyskaj do 450 PLN”

Promocja potrwa do 26 marca 2024 roku. Bank zastrzega przy tym, że promocja może zakończyć się wcześniej, w razie wyczerpania limitu 5000 kont założonych w promocji.

Do kogo skierowana jest promocja Citikonta w Citibanku?

Z promocji mogą skorzystać pełnoletnie osoby, które rozliczają się z podatków w Polsce (czyli są tak zwanymi polskimi rezydentami podatkowymi). Taka osoba nie mogła być właścicielem, współwłaścicielem lub pełnomocnikiem do konta osobistego, lub rachunku oszczędnościowego w banku Citi Handlowy po 31 grudnia 2021 roku.

Prosta sprawa: miałeś tam konto, ale zamknąłeś przed 31.12.2021 - możesz brać udział w promocji. Nie miałeś w Citibanku żadnego konta — tym bardziej możesz składać promocyjny wniosek.

Promocja konta w banku Citi Handlowy: jak założyć konto i zyskać bonus od banku?

1. Załóż Citikonto z kartą do konta

Do 26 marca 2024 roku:

 • Przez stronę promocji konta Citibanku złóż wniosek o darmowe Citikonto wraz z kartą. Konto założysz poprzez zdalną weryfikację, czyli potocznie mówiąc na selfie.
 • Podczas wypełniania wniosku zaznacz wymagane zgody marketingowe. Nie odwołuj ich. Wymagane do promocji zgody to: akceptacja regulaminu promocji, zgoda na zdalną weryfikację, zgody marketingowe na przekazywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej oraz przez telefon. Za to odbierzesz 20 zł.

2. Zapewnij dwa wpływy na konto

W pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym po miesiącu podpisania umowy o konto:

 • Zapewnij wpływy na rachunek w łącznej wysokości minimum 2000 zł co miesiąc. Możesz przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku. Nie zostaną uwzględnione przelewy z kont dla osób fizycznych, prowadzone w Citibanku.

3. Płać kartą

W pięciu kolejnych miesiącach kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy o kono:

 • Zrób minimum 3 płatności kartą na łączną kwotę minimum 100 zł co miesiąc. Nie policzą się transakcje zwrócone, transakcje BLIKiem i wypłaty gotówki.

4. Odbierz nagrody za konto w Citibanku

20 zł otrzymasz za założenie konta i wyrażenie zgód marketingowych. Przelew dostaniesz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym otworzyłeś konto. Na przykład umowa z marca -> przelew przyjdzie do końca kwietnia.

2 × 90 zł odbierzesz za zapewnienie wpływów na rachunek w dwóch kolejnych miesiącach. Przelewy przyjdą odpowiednio do końca drugiego i trzeciego miesiąca po założeniu konta.

5 x 50 zł to nagrody za wykonanie płatności kartą w kolejnych 5 miesiącach. Będziesz je otrzymywać do końca drugiego, trzeciego, czwartego, piątego i szóstego miesiąca po miesiącu podpisania umowy o rachunek w Citibanku.

Regulamin promocji „„Otwórz CitiKonto i zyskaj do 450 PLN” "

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!