Promocja Citikonta w banku Citi Handlowy – bardzo proste 400 zł gotówki czeka!

Data dodania: 6 czerwca 2022 r. / Aktualizacja: 2 lutego 2023 r.

Najważniejsze informacje o promocji

 • DO KIEDY?

  Kalendarz

  10 marca 2023 r.

  Do końca promocji pozostało:

  • 33 dni
  • 18 godzin
  • 29 minut
 • NAGRODY

  Nagroda

  400 zł gotówki za konto

 • W RANKINGU

  Ranking

  1 miejsce w rankingu

  4.8/5 (głosów: 22)
 • DLA KOGO

  Ludzie

  Osoby, które po 31.12.2020 r. nie miały w Citibanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Bank Citi Handlowy, znany również pod nazwą Citibank, oferuje całkowicie darmowe konto i kartę. Bez żadnej ściemy, bez haczyków: nie płacisz za konto i kartę i już. Dodatkowo w pakiecie masz 4 darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu (tak na wypadek, gdyby coś trzeba było bardzo pilnie opłacić). Jest jeszcze jedna zaleta Citikonta.

Otwierając je w promocji "Do 400 zł z CitiKontem" zyskasz bardzo proste 400 zł gotówki, które trafi do Ciebie w formie przelewów od banku.

Szczegóły promocji Citikonta w banku Citi Handlowy "Do 400 zł z CitiKontem

Promocja potrwa do 10 marca 2023 roku. Bank zastrzega przy tym, że promocja może zakończyć się wcześniej,  w razie wyczerpania limitu 3000 kont założonych w promocji.

Do kogo skierowana jest promocja Citikonta w Citibanku?

Z promocji mogą skorzystać pełnoletnie osoby, które rozliczają się z podatków w Polsce (czyli są tak zwanymi polskimi rezydentami podatkowymi). Taka osoba nie mogła być właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w banku Citi Handlowy po 31 grudnia 2020 roku.

Prosta sprawa: miałeś tam konto, ale zamknąłeś przed 31.12.2020 - możesz prać udział w promocji. Nie miałeś w Citibanku żadnego konta — tym bardziej możesz składać promocyjny wniosek.

Promocja konta w banku Citi Handlowy: jak odebrać nagrody za konto?

1. Załóż Citikonto z kartą do konta

Do 10 marca 2023 roku:

 • Przez promocyjną stronę Citibanku złóż wniosek o darmowe Citikonto wraz z kartą. Konto założysz poprzez zdalną weryfikację, czyli potocznie mówiąc na selfie.
 • Podczas wypełniania wniosku zaznacz wymagane zgody marketingowe. Nie zmieniaj ich przynajmniej do końca miesiąca, w którym otwierasz konto. Wymagane do promocji zgody to: akceptacja regulaminu promocji, zgoda na zdalną weryfikację, zgody marketingowe na przekazywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej oraz przez telefon. 

2. Zrób 3 transakcje BLIK na minimum 300 zł

Do końca kolejnego miesiąca po miesiącu w którym podpisałeś umowę o konto:

 • Zrób minimum 3 transakcje BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Mogą to być płatności kodem BLIK za zakupy w sklepach i w Internecie lub przelewy BLIK na telefon.

3. Zapewnij wpływ wynagrodzenia lub wymień walutę

Maksymalnie do końca drugiego miesiąca po miesiącu założenia konta (np. umowę podpisałeś w styczniu, więc czas na spełnienie tego warunku masz od stycznia do końca marca):

 • Zapewnij wpływ wynagrodzenia w kwocie nie mniejszej niż 2000 zł. Musi to być wynagrodzenie/emerytura/renta/stypendium itp. Nie zostaną uwzględnione przelewy z Twoich kont, nawet prowadzonych w innych bankach, czy też kont innych osób fizycznych.
 • LUB zamiast tego wymień w kantorze internetowym Citibanku kwotę min. 2000 zł na inną walutę.

4. Odbierz nagrody za konto w Citibanku

20 zł otrzymasz za założenie konta i wyrażenie zgód marketingowych. Przelew dostaniesz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym otworzyłeś konto. Na przykład umowa z lutego -> przelew przyjdzie do końca marca.

120 zł za transakcje BLIK dostaniesz do końca drugiego miesiąca po założeniu rachunku.

120 zł za wynagrodzenie/wymianę waluty bank prześle do końca trzeciego miesiąca po założeniu konta.

Dodatkową nagrodę, 140 zł za spełnienie wszystkich opisanych warunków, otrzymasz razem z nagrodą nr 3.

Regulamin promocji "„Do 400 zł z CitiKontem”"

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!