Targi Cryptocurrency World Expo – nie może Cię na nich zabraknąć!

Data dodania: 24 stycznia 2022 r. / Aktualizacja: 16 listopada 2023 r.
Konferencja Konferencja odbędzie się już 9-10 marca 2022 roku w Warszawie.

Z racji pandemii koronawirusa targi Cryptocurrency World Expo zostały przeniesione na 9-10 marca 2022 roku. Wydarzenie odbędzie się w centrum Warszawy.

Więcej o wydarzeniu + zapisy →

Dlaczego nie może zabraknąć Cię podczas Cryptocurrency World Expo? Ponieważ to właśnie wtedy dostaniesz szansę na zapoznanie się z wszelkimi ciekawostkami z branży kryptowalut i finansów. Najważniejszym tematem podjętym podczas tych dwóch dni, będzie technologia Blockchain, którą coraz częściej wykorzystuje się w szerszym kręgu dziedzin biznesowych. Jakie jeszcze tematy zostaną podjęte? M.in. zarządzanie aktywami, płatności, regulacje prawne, charakterystyka giełd, przepisy podatkowe i bezpieczeństwo cybernetyczne. 

Najważniejszym celem Cryptocurrency World Expo jest skupienie uwagi osób zainteresowanych tematem przewodnim. Chodzi m.in. o spółki branży Fintech, dyrektorów zarządzających instytucjami finansowymi, właścicieli przyszłościowych start-upów i entuzjastów kryptowalut

Takie prestiżowe wydarzenia jak Cryptocurrency World Expo organizowane są w świetnej atmosferze i klimacie, umożliwiając nawiązywanie satysfakcjonujących relacji biznesowych. 

Targi Cryptocurrency World Expo odbędą się w Warszawie w centrum handlowym “Złote Tarasy”. Dla ponad 1500 uczestników zostanie przygotowana piękna sala konferencyjna, gdzie będą mogli spędzić czas aktywnie wraz z ekspertami i specjalistami ze swojej branży – kryptowalut i finansów.

Wydarzenie potrwa dwa emocjonujące dni, podczas których weźmiesz udział w panelach dyskusyjnych, konferencjach, wręczeniu nagród, networkingowych spotkaniach, imprezie afterparty oraz wielu innych punktach programu. Nie może Cię więc zabraknąć podczas jednego z bardziej prestiżowych wydarzeń w Polsce, gdzie spędzisz czas doskonale z innymi przedstawicielami ze swojej branży!

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)