Konferencja Reach4.biz Meetup

Data dodania: 19 maja 2022 r. / Aktualizacja: 16 listopada 2023 r.
Konferencja Reach4 Konferencja Reach4

Warszawska Kinoteka 2 czerwca będzie pełna innowacyjnych pomysłów oraz inwestorów, którzy chcieliby zostać aniołem biznesu dla nowych spółek oraz stratupów. To miejsce dla indywidualnych inwestorów, którzy chcieliby umieścić swój kapitał za pomocą funduszu venture capital lub pozyskaniu bezpośrednio udziałów nowych spółek.

Oczywiście to nie jedyne opcje, bo można również zdecydować się na crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe albo skorzystanie z parkietu New Connect. Dlatego 2 czerwca oprócz inwestorów, spotkamy również:

 • fundusze VC,
 • platformy crowdfundingowe,
 • startupy oraz instytucje aktywne w tym sektorze,
 • sieci zrzeszające aniołów biznesu
 • oraz inne instytucje i podmioty z branży.

Będzie się działo! Konferencja to z jednej strony nowa wiedza dla inwestorów, ale też i dla samych startupów. Z drugiej idealne miejsce, gdzie startupy mogą pokazać swoje innowacyjne rozwiązania inwestorom.

Startupy otrzymują przestrzeń, gdzie na stoiskach mogą zaprezentować swój pomysł. Także mają możliwość omówienia go na scenie, wygłaszając prezentacje. Wiedza po jaką można sięgnąć podczas wydarzenia to:

 • informacje o tym, dlaczego są atrakcyjne polskie startupy,
 • jak budować dobre relacje pomiędzy inwestorem a founderem,
 • jak rozsądnie inwestować w startupy i nowe spółki,
 • w jakich branżach jest największy wzrost.

Na czerwcowym spotkaniu możemy liczyć na:

 • 20 debat i wykładów,
 • 50 startupów,
 • 60 prelegentów i
 • 1500 osób biorących udział w tej edycji.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w konferencji, to wstęp jest bezpłatny. Uczestnicy wydarzenia mogą również zakupić bilet VIP. Dzięki niemu można dodatkowo mieć dostęp do stref networkingowych, dostęp do innych stref oraz lunch.

Zobacz co o samej konferencji mówią organizatorzy spotkania.

Izabela Kozakiewicz (współorganizatorka i Redaktor Naczelna reach4.biz):

„Obserwując coraz większe zainteresowanie startupami wśród polskich inwestorów indywidualnych, zdecydowaliśmy się zorganizować Reach4.biz Meetup - targi i konferencję dedykowaną startupom i inwestorom zainteresowanym startupami. Naszym celem od lat jest edukacja inwestorów w zakresie różnych rodzajów aktywów inwestycyjnych, a startupy i technologie to obszar, którym polski inwestor bardzo aktywnie zaczyna się interesować”.

Marcin Wenus (współorganizator konferencji oraz założyciel Grupy Medialnej Comparic):

„Konferencja jest kontynuacją naszych wieloletnich działań edukacyjnych skierowanych do inwestorów i dotyczących różnych klas aktywów inwestycyjnych. W marcu tego roku w Krakowie podczas targów inwestycyjnych Invest Cuffs organizowaliśmy Strefę Startupową, która była testem przed czerwcową konferencją. Invest Cuffs odwiedziło ponad 6000 osób i zainteresowanie startupami przerosło nasze oczekiwania. Wówczas zaprezentowaliśmy 30 młodych pomysłów i przygotowaliśmy 7 debat”.

Chcesz poznać więcej szczegółów?
Wejdź na stronę: https://reach4.biz/meetup/

Więcej informacji o aplikacji startupów znajdziesz tutaj: https://reach4.biz/startupy/reach4-biz-meetup-zgloszenia-startupow/

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!