Konferencja I Love Marketing & Technology tuż tuż

Data dodania: 6 maja 2022 r. / Aktualizacja: 16 listopada 2023 r.
I love marketing and technology Warszawa, 18-20 maja 2022

Już w maju dołącz do konferencji I ❤️ marketing & technology!

Kochasz marketing? Nowe technologie to Twój konik? Lubisz crypto? W social media poruszasz się sprawniej niż po własnym mieszkaniu? A może ludzie lubią Cię w skrócie nazywać SEO i Content? Jeśli TAK – to nie może Cię zabraknąć na konferencji I ❤️ marketing & technology! W Multikinie Złote Tarasy w Warszawie w dniach 18-20 maja 2022 r. Nie możesz być tam osobiście? Nic straconego – dołącz on-line!

W niezrozumiały sposób udało Ci się nie usłyszeć o tej konferencji i nie wiesz, na czym polega?

 I ❤️ marketing & technology! to trzy dni wystąpień 60 prelegentów i prelegentek, gdzie każde z nich to ekspert w swojej dziedzinie, których słuchać będzie około 1200 uczestników. Każdy prelegent ma tylko kilkanaście minut na przekazanie tego, co najważniejsze z jego dziedziny. I musi to zrobić w sposób ciekawy, ponieważ to publiczność, czyli również Ty, decyduje o ich wynagrodzeniu. Jeśli coś Cię bardzo zainteresuje – pytaj śmiało! Po to w trakcie konferencji odbędą się panele dyskusyjne, podczas których uczestnicy mogą zadawać pytania prelegentom.

Konferencja skupia nie tylko najlepszych ekspertów z każdej dziedziny, ale również przedstawicieli korporacji, sektora MSP i oczywiście agencji marketingowych. To świetna okazja na spotkanie biznesowe z najlepszymi  z najlepszych!

Harmonogram konferencji:

18.05.2022 r.
I ❤️ social media
I ❤️ tech – NOWOŚĆ!

19.05.2022.
I ❤️ marketing

20.05.2022 r.
I ❤️ tv & video – NOWOŚĆ!
I ❤️ seo & content

Możesz kupić bilety na całe wydarzenie, na jeden lub na dwa dni.

Więcej informacji o konferencji znajdziesz na stronie wydarzenia.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!