Bitmain przyjmuje płatność tylko w Bitcoin Cash

Płatność w Bitcoin CashPłatność w Bitcoin Cash

Bitmain – jeden z najbardziej znanych producentów koparek i firma zajmująca się miningiem Bitcoina, oferuje najnowszy model koparek Antminer S9-13,5 TH/s, za który można zapłacić jedynie w kryptowalucie Bitcoin Cash. W przeliczeniu na walutę USA koszt koparki to 1 265 dolarów amerykańskich.

Ustalenie daty hard form przez użytkowników Ethereum

Jeszcze w październiku najbardziej popularny klient Ethereum zamierza wprowadzić aktualizację dla Bizancjum i w tym celu uaktualnił swój kod źródłowy. Pochodzi on z Go Ethereum. Ustalono oficjalnie rozłam na blok o numerze 4.370.000, czyli czas, jaki ustalili programiści Ethereum 22 września podczas dyskusji. Jeśli czas kopania bloków zostanie utrzymany na stałym poziomie przez odpowiedni okres, to hard fork Ethereum zostanie oficjalnie wprowadzony 17 października 2017 roku.

Co dalej z ekstradycją Alexandra Vinnika – domniemanego szefa giełdy BTC-E?

Pod koniec lipca tego roku w Grecji policja zatrzymała Rosjanina, Alexandra Vinnika, który jest podejrzewany przez USA o pranie brudnych pieniędzy za pośrednictwem giełdy wymiany kryptowalut BTC-e. Amerykański wymiar sprawiedliwości twierdzi, że zatrzymany był prezesem tej giełdy.

25 lipca serwery giełdy zostały zajęte przez FBI, ale giełda z czasem zaczęła odzyskiwać bazy danych i otworzyła support dla klientów oraz odblokowała możliwość wypłat, tym samym wznawiając działalność pod całkiem nowym adresem. Stany Zjednoczone domagają się ekstradycji Vinnika.

Niewykluczony blockchain w administracji państwowej Rosji

Rosyjski wicepremier Arkady Dvorkovich przewiduje możliwość użycia technologii blockchain w administracji państwowej.

Jednocześnie cztery największe banki: Monteralu, CaixaBank, Comerzbank i Erste Group dołączają do platformy finansowej opartej o blockchain.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BitBayGiełda Bitcoin »Sprawdź nowe kryptowaluty!