Aplikacja mobilna od BitBay

Nowa aplikacja mobilna jest dostępna na urządzenia z iOS i AndroidemNowa aplikacja mobilna jest dostępna na urządzenia z iOS i Androidem

Znamy już wygląd nowej aplikacji mobilnej od BitBay. Jest dostępna na dwa najpopularniejsze systemy urządzeń mobilnych: iOS i Android.

Aby skorzystać z aplikacji – potrzebne będzie konto w BitBay. Nie masz konta? Możesz założyć konto tutaj.

Tutaj pobierzesz aplikację BitBay:

Sklep App Store   Sklep Google Play

Aplikacja już od pierwszych chwil wygląda zachęcająco. Wykonana jest w kolorach BitBay, zawiera poprawne odstępy od elementów klikalnych, jest ładnie rozplanowana. Tak wyglądają pierwsze ekrany aplikacji. Użytkownik ma możliwość zalogowania się, bądź rejestracji w przypadku braku konta.

ZAKŁADAM KONTO

Logowanie

Zanim będziemy mogli swobodnie korzystać z aplikacji – należy ją sparować z naszym kontem w BitBay. Postępujemy zgodnie z instrukcjami prezentowanymi na naszym urządzeniu mobilnym.

Cały proces należy zacząć od zalogowania się do naszego konta na komputerze. Po zalogowaniu, klikamy w naszą nazwę użytkownika w prawym górnym rogu ekranu. Pokazuje się menu. Z menu wybieramy pozycję Ustawienia konta.

Następuje przejście na stronę z ustawieniami naszego konta. Następnie z menu po lewej klikamy w pozycję Powiązane aplikacje. Jeśli jeszcze nie połączyliśmy konta z żadną aplikacją – otrzymujemy taki komunikat. Klikamy w przycisk Połącz z nowym urządzeniem.

Do połączenia konta z aplikacją będzie potrzebne wygenerowanie informacji o nas. W tym celu klikamy w przycisk Generuj kod QR:

Jeśli mamy włączoną podwójną autoryzację (2FA) przez Google Authenticator, ujrzymy takie oto okno. Jeśli nie – otrzymamy kod autoryzacyjny na adres e-mail podany podczas rejestracji na giełdzie.

System generuje QR kod z naszymi danymi, który należy zeskanować naszym urządzeniem mobilnym. Ewentualnie, można przepisać wygenerowany niżej kod, jednak wydaje się to dużo trudniejsze niż zeskanowanie go 😉

Wygląd aplikacji

Po sparowaniu aplikacji – uzyskujemy pełen dostęp do naszego konta na giełdzie. Możemy przeglądać wszystkie rynki, wykresy, nasze oferty. Uzyskujemy również dostęp do historii naszego konta, stanu portfela, a także sekcji z aktualnościami związanymi z giełdą BitBay.

Zawsze, nie tylko w przypadku kradzieży czy zgubienia / uszkodzenia telefonu – możemy zarządzać sparowanymi urządzeniami, i jeśli tylko zdecydujemy – usunąć powiązanie lub ograniczyć dostęp do wybranych funkcjonalności – to możemy to zrobić z poziomu strony internetowej.

 

ZAKŁADAM KONTO

Film promocyjny

st


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BitBayGiełda Bitcoin »Sprawdź nowe kryptowaluty!