Bitcoin na poziomie lokalnego oporu 3700 USD

TwitterLinked InE-mail

Po silnych weekendowych wzrostach, Bitcoin dotarł do ciekawego miejsca – lokalnej strefy oporu – 3700 USD. Przez ostatnie dni cena BTC wzrosła o około 150 dolarów, z 3550 do 3700 USD (aktualnie).

Ostatnim razem, kiedy cena była w tych okolicach 8 lutego 2019 – odbiła się i spadła do okolic 3500 USD. Trzymamy kciuki za przebicie tego poziomu tym razem. A kiedy już zostanie przebity – będzie mógł służyć jako wsparcie.

Na wykresie godzinowym, prezentowanym poniżej – widać jak 8 lutego cena dotarła do 3700 i nie była w stanie pójść dalej. Dodatkowo, widzimy też ostatnie świece z długimi górnymi cieniami, które oznaczają, że teraz cena też może mieć kłopoty z przekroczeniem poziomu 3700 USD. Jednak, dzień jest jeszcze długi 🙂

Wykres dzienny BTC/USD wg strategii Ichimoku

  1. Cena przebiła chmurę.
  2. Tenkan Sen (czerwony) jest powyżej Kijun Sen (niebieski), a świeczki zamykają się powyżej nich.
  3. Chikou Span (zielony) jest pod chmurą.

Co z tego wynika? Wygląda na to, że Bitcoin jest w bardzo ciekawym miejscu i będziemy w najbliższych dniach świadkami jak BTC szybuje w górę lub leci w dół. Zamknięcie ceny ponad chmurą, ułożenie linii Tenkan nad Kijun, a ponad nimi cena – to sygnały na wzrosty. Wątpliwości budzi linia Chikou Span, która jest pod chmurą i jest możliwość, aby się od niej odbiła w dół.

Ten tydzień będzie ciekawy, obserwujemy!

TwitterLinked InE-mail


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BitBayGiełda Bitcoin »Sprawdź nowe kryptowaluty!