7 dni wzrostów

Data dodania: 7 sierpnia 2019 r. / Aktualizacja: 7 sierpnia 2019 r.

W ostatnich dniach ceny kryptowalut podążają do góry. Na wykresie Bitcoina do dolara amerykańskiego możemy się doliczyć 7 dni wzrostowych z rzędu.

Czy to powrót do dalszych wzrostów? Tego nie wie nikt. Nie wróżymy tutaj z fusów. Na pewno sygnał do gry na wzrosty był, kiedy cena wróciła nad obie średnie (kiedy przekroczyła 9 900 USD). 

Jedyne, co pozostaje nadal nieodkryte, to fakt, że na interwale dziennym nadal mamy niezaprzeczone niższe szczyty i niższe dołki. A zatem, wykonałem mierzenie jak w trendzie spadkowym. Wziąłem pod uwagę największą korektę (pierwszy czerwony box), a następnie odmierzyłem ją od najniższego punktu. Górny poziom zasięgu to 12 750 USD. I właśnie na tym poziomie powinniśmy obserwować wykres. Jeśli pojawią się sygnały spadku - nie jest wykluczone, że BTC podąży znów w kierunku południa.

Wykres Bitcoina

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.