Nowa kryptowaluta Metronome

Data dodania: 30 października 2017 r. / Aktualizacja: 31 października 2017 r.
Nowa kryptowaluta już w grudniu 2017

Nowa kryptowaluta Metronome

Jeden z deweloperów bitcoina, Jeff Garzik tworzy zupełnie nową kryptowalutę pod nazwą Metronome. Z założenia ma ona wyprzedzić bitcoina i odróżniać się od innych kryptowalut tym, że będzie w stanie funkcjonować na różnych blockchainach. Zabezpieczy to jej posiadaczy przed upadkiem niektórych blockchainów i zachowa jej wartość.

Rosja reguluje rynek kryptowalut

Prezydent Rosji, Władimir Putin zatwierdził instrukcje w sferze szeroko pojętych cyfrowych technologii dotyczących branży finansowej, w tym rynku kryptowalut. Najpóźniej do końca lipca 2018 roku Rosja ma uregulować kryptowaluty. Wykonaniem wszystkich podanych zaleceń zajmie się rząd pod kierownictwem Dmitrija Miedwiediewa

Bitcoin Gold po hard forku bitcoina

W wyniku rozdzielenia łańcucha bitcoina, powstała nowa kryptowaluta - Bitcoin Gold. Ma ona zadebiutować 1 listopada 2017 roku. Obecnie jednak projekt ten jest atakowany przez DDoS. Udało się odeprzeć atak i strona Bitcoina Gold jest już dostępna.

Czy bitcoin upadnie?

Książę Arabii Saudyjskiej Al-Waleed bin Talal wraz z Warrenem Buffetem, tzw. Wilkiem z Wall Street, wieszczą kres lidera kryptowalut - bitcoina. Padły nawet słowa, że bitcoin to oszustwo.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!