Największa konferencja marketingowa w Polsce – I ❤ marketing & business

Data dodania: 28 sierpnia 2020 r. / Aktualizacja: 16 listopada 2023 r.
I love marketing I love marketing
Źródło: I love marketing

Już 20-23 października w Warszawie odbędzie się konferencja I ❤ marketing & business, jest to IX edycja. „Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Marketingu” tak mówią o konferencji ludzie z branży.

Na Evencie będzie około 2000 uczestników oraz 128 prelegentów, konferencja będzie trwała 4 dni. Czym jest I ❤ marketing ? Przede wszystkim to dawka skondensowanej wiedzy, bo każdy występujący to ekspert w swojej dziedzinie, a na przekazanie cennych wskazówek ma jedynie 18 minut. Dzięki temu musi maksymalnie wykorzystać czas i skupić się na tym, co naprawdę istotne. Co więcej, prelegenci rywalizują między sobą o miano najlepszego wystąpienia, a o ich wynagrodzeniu decyduje publiczność, która ocenia wszystkie prelekcje.

4 dni i 8 różnych konferecji:

  • I ❤ SEO & Content
  • I ❤ Ads & Analytics
  • I ❤ Marketing
  • I ❤ Social Media
  • I ❤ Sales
  • I ❤ Commerce
  • I ❤ Influencer
  • I ❤ Business

Podział konferencji został tak dopasowany żeby każdy uczestnik znalazł odpowiedni dla siebie obszar tematyczny. Uczestnicy sami decydują czy chcą obejrzeć wszystkie prelekcje, czy wezmą udział jedynie w danym bloku.

Na konferencji będą przedstawiciele zarówno, MŚP, korporacji, agencji interaktywnych i reklamowych , a także osoby pracujące w sprzedaży i PR . Dzięki temu networking stoi na bardzo wysokim poziomie, a w czasie samego wydarzenia można odbyć wiele spotkań biznesowych.

W konferencji I ❤ marketing & business można wziąć udział również online, dzięki wirtualnej wejściówce, która nie jest zwykłym streamingiem, a pełnym doświadczeniem, dzięki wirtualnym targom, networkingowi online, personalizowanej agendzie czy też identycznej paczce konferencyjnej, którą otrzymują uczestnicy stacjonarni.

Więcej informacji o konferencji znajdziesz na stronach ilovemkt.pl i virtual.ilovemkt.pl

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 2)