Interesujesz się technologią blockchain i kryptowalutami? Nie może Cię zabraknąć 9 września w Warszawie na targach CryptoVerse #2 Poland!

Data dodania: 29 sierpnia 2022 r. / Aktualizacja: 16 listopada 2023 r.
Cryptoverse

Każdy entuzjasta technologii blockchain i kryptowalut powinien zarezerwować dzień 9 września na uczestnictwo w największej w Polsce konferencji i targów poświęconych tej tematyce. Targi CryptoVerse #2 Poland odbędą się w warszawskiej Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki.

CryptoVerse #2 Poland – czego możesz się spodziewać?

Na konferencji będziesz mieć możliwość zapoznania się z tematyką Crypto, WEB 3.0, Metaverse i NFT. Podczas całodziennego wydarzenia możesz wziąć udział w wielu wykładach, połączonych z debatami. Poprowadzą je najważniejsze osoby z polskiego świata kryptowalut oraz przedstawiciele zagranicznych projektów. Wykłady będą prowadzone zarówno w języku polskim, jak i angielskim i potrwają od 9:30 do 18:45.

Ale CryptoVerse #2 to nie tylko wykłady i debaty. 30 wystawców będzie prezentować swoje projekty Crypto. To niebywała okazja, by zapoznać się z najnowszymi trendami w branży i być krok do przodu przed innymi. Ile razy żałowałeś, że nie dostrzegłeś potencjału w danym projekcie, którego cena poszybowała później To the Moon? 9 września możesz zapoznać się z nimi na żywo i poznać ich twórców. Takiej okazji nie możesz przegapić!

W tym roku podczas wydarzenia odbędzie się również konkurs dla startupów z branży Crypto. Sprawdź, jaki projekt będzie tegorocznym czarnym koniem branży!

Po konferencji odbędzie się After Party, podczas którego w swobodnej atmosferze porozmawiasz z innymi uczestnikami oraz twórcami wydarzenia.

Bilety na CryptoVerse Expo Poland

W tegorocznym wydarzeniu może wziąć udział około 3000 uczestników. Mimo tego, że jest to dopiero druga edycja tych targów w Polsce, zainteresowanie jest tak duże, że najprawdopodobniej CryptoVerse Poland stanie się wielkim, dorocznym wydarzeniem w polskim świecie Cypto.

Już dziś możesz zarezerwować swój bezpłatny bilet na targi na stronie https://cryptoverseexpo.com/pl/. Rejestrując się, otrzymasz dostęp do materiałów VOD z pierwszej edycji expo. Możesz również kupić bilet VIP, który daje dostęp do strefy VIP, VIP After Party oraz lunchu podczas wydarzenia.

Ocena artykułu
5.0/5 (głosów: 1)