Invest Cuffs 2023 – podsumowanie

Data dodania: 3 kwietnia 2023 r. / Aktualizacja: 16 listopada 2023 r.
Konkurs Invest Cuffs 2023 Konkurs Invest Cuffs 2023

Invest Cuffs to jedno z najważniejszych wydarzeń branży inwestycyjnej w Polsce. Konferencja i targi odbywają się co roku w Krakowie i przyciągają tysiące uczestników z całego kraju oraz z zagranicy. To doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy, poznania najnowszych trendów na rynku finansowym oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

W tegorocznej edycji Invest Cuffs uczestniczyło ponad 7300 osób, które przez dwa dni wysłuchały ponad 75 godzin prelekcji i debat prowadzonych przez 170 prelegentów. Nowością była mobilna aplikacja, dzięki której uczestnicy mogli łatwo nawiązać kontakty biznesowe i networkować. Łączny czas zaangażowania uczestników w aplikacji wyniósł ponad 26 dni, co świadczy o jej dużej popularności.

Podczas konferencji i targów można było odwiedzić stoiska ponad 100 partnerów, którzy prezentowali swoją ofertę dla inwestorów indywidualnych. Warto podkreślić, że pierwszego dnia wydarzenia odbyła się uroczysta gala, podczas której uhonorowane zostały osoby i podmioty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju branży inwestycyjnej w Polsce.

Najważniejszą zmianą w tegorocznej edycji było przyznanie Srebrnych Laurów Invest Cuffs osobom i podmiotom, które zajęły drugie i trzecie miejsca w głosowaniu internautów. Dotychczas nagradzani byli tylko zwycięzcy w każdej kategorii, jednak Zarząd Fundacji Invest Cuffs postanowił wyróżnić także te osoby, które znalazły się na kolejnych miejscach.

Ciekawostką jest fakt, że twórca wszystkich statuetek od samego początku istnienia konkursu to Marek Stankiewicz, znany artysta z Krakowa. W tym roku artysta stworzył jedną wyjątkową statuetkę, która została wystawiona na licytację. Zyski ze sprzedaży zostaną przeznaczone na wsparcie działalności Fundacji Embrace, która działa na rzecz dzieci i młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

Invest Cuffs to wydarzenie, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i przyciąga coraz więcej uczestników. To doskonała okazja do rozwijania swojej wiedzy, nawiązywania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z ekspertami z różnych dziedzin branży inwestycyjnej.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!