Forum Liderów Rozwoju

Data dodania: 11 marca 2020 r. / Aktualizacja: 16 listopada 2023 r.
Forum Liderów Rozwoju Forum Liderów Rozwoju
Źródło: Forum Liderów Rozwoju

Liderzy motywacji pojawią się kolejny raz w Jasionce. 

17 kwietnia 2020 r. w G2A Arena w Jasionce pod Rzeszowem odbędzie się Forum Liderów Rozwoju. Biznes, marketing i motywacja to hasła przewodnie tegorocznej edycji.

Prelegentami konferencji będą:

  • Łukasz Jakóbiak - jeden z najbardziej znanych mówców motywacyjnych w Polsce;
  • Rahim Blak - ekspert social media i marketingu;
  • Katarzyna Lorenc - znawca rynku pracy;
  • Lilianna Kupaj - coach edukacyjny;
  • Paweł Preisner - jeden z czołowych deweloperów na Podkarpaciu.

ROZWÓJ OSOBISTY

Konferencja Forum Liderów Rozwoju organizowana jest z myślą o menadżerach, liderach oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem zawodowym i osobistym. Zeszłoroczna,  I edycja konferencji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wśród prelegentów znaleźli się znani edukatorzy i mówcy, inspirujący światowych liderów w zakresie biznesu, edukacji oraz polityki.: dr. Mateusz Grzesiak,  Krzysztof Sadecki, Sebastian Kotow i Tomasz Gulak.

ŁUKASZ JAKÓBIAK - 20 m²

Wśród tegorocznych mówców konferencji znalazł się Łukasz Jakóbiak – prowadzący popularny talk-show na YouTube - 20 m², w którym przeprowadza wywiady ze znanymi osobistościami świata show biznesu, polityki oraz kultury. Łukasz Jakóbiak to również jeden z najwspanialszych mówców motywacyjnych w Polsce. Rocznie daje blisko 100 wykładów.

Temat jego wystąpienia w Jasionce to moja droga. Jak odnalazłem chęć działania? Wykład, który pokazuje, jak odpowiednie nastawienie i wytrwałość  pozwalają polepszyć nasze jutro. To kultowy wykład, który może zmienić podejście do życia.

RAHIM BLAK

Założyciel Click community - agencji social media, która zatrudnia ponad 80 specjalistów z branży CMO oraz social media  i współzałożyciel systemu edrone - pierwszego eCRM dla e-commerce. Twórca innowacyjnego projektu Sapiency - giełdy marek osobistych oraz Mosaico - platformy do tokenizacji - będzie kolejnym mówcą w Jasionce. Rahim Blak Koncentruje się na marketingu społecznościowym z naciskiem na social employer branding i social CRM. Zajmuje się także tworzeniem startupów w modelu SAAS. Jako szkoleniowiec zajmuje najwyższe miejsca w rankingach warsztatów  i  konferencji w kraju. W swoim wystąpieniu na Forum Liderów Rozwoju skupi się na problemach branży marketingu i świata social mediów, m.in. brakiem zaufania do marki, efektywności influencer marketingu, rozliczaniem reklam, czy zarządzaniem ogromną ilością danych osobowych. Podejmie również temat specyfikacji oraz analizy technologii blockchain i odpowie na pytanie, dlaczego ta technologia budzi takie zainteresowanie w naszym świecie.

KATARZYNA LORENC

Pierwsza kobieta wśród prelegentów konferencji Forum Liderów Rozwoju  - Prezes 4 Business & People oraz Lu-Bi. Ekspertka prestiżowego klubu przedsiębiorców BCC zajmie się tematem rynku pracy oraz efektywnością i zarządzaniem. Udzieli sporo cennych rad, zarówno pracodawcom, jak i pracownikom.

PAWEŁ PREISNER

Jeden z czołowych deweloperów na Podkarpaciu, właściciel prężnie działającej firmy Szklane-tarasy oraz hotelu Bacówka Radawa & SPA**** opowie o historii swojego życia. Wykład Od zera do dewelopera – czynniki sukcesu w biznesie dedykowany jest wszystkim, którym strach i brak pewności siebie przeszkadzają w spełnianiu swoich biznesowych marzeń.

LILIANNA KUPAJ

Przedstawi Ci 3 skuteczne metody kontroli stresu w biznesie oraz powie jak zmienić swój sposób myślenia o nim. Międzynarodowy trener i coach z 10-letnim stażem pokarze Ci jak zacząć kontrolować Twój stres w zdrowy sposób.

Więcej szczegółów: forumlr.pl

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!