WallStreet 25 on-line – największe spotkanie inwestorów giełdowych (konferencja)

Data dodania: 1 czerwca 2021 r. / Aktualizacja: 16 listopada 2023 r.
Konferencja WallStreet 25 Konferencja WallStreet 25

W dniach 9-11 czerwca 2021 r. odbędzie się najważniejsze spotkanie inwestorów giełdowych w Polsce – konferencja WallStreet 25 on-line. Spotkanie tylko internetowe organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych od ponad 20 lat. Obecnie trwają zapisy największe spotkanie inwestorów online.

Konferencja WallStreet a Covid-19

Istniejące zagrożenie epidemiczne związane z pandemią Covid-19 powoduje, że tegoroczna edycja konferencji WallStreet będzie organizowana wyłącznie w formie online zamiast w Zakopanem. Oczywiście konferencja będzie przeprowadzona z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi, technologii oraz kanałów komunikacji.

Goście specjalni WallStreet 25

Jakość meteorytyki pozostaje niezmienna – mnóstwo wykładów ekspertów rynkowych oraz dyskusji o inwestowaniu, spotkania z przedstawicielami różnych instytucji , spółek giełdowych i oczywiście goście specjalni, w tym Michał Szafrański – bloger, podcaster, przedsiębiorca, autor bestellerowych książek „Finansowy ninja” i „Zaufanie, czyli waluta przyszłości” oraz Joe DiNapoli światowej sławy trader z blisko 50-letnim doświadczeniem na rynku. Wirtualny obraz tegorocznego WallStreet będzie się opierał na debatach i wykładach online realizowanych poprzez platformę webinarową w studiu konferencyjnym .goscie konferencji wallstreet

Bezpłatnie dla zarejestrowanych uczestników

- wszystkie wykłady, debaty oraz prezentacje emitentów i partnerów,
- dostęp do archiwum nagrań po konferencji tylko dla zarejestrowanych członków SII.
W ubiegłorocznej konferencji uczestniczyło ponad 11 000 inwestorów. Wirtualna odsłona konferencji WallStreet pozwala na udział w niej bez wychodzenia z domu, jak również na udział dużo większego grona inwestorów.

Szczegóły dotyczące wydarzenia WallStreet 25 on-line, w tym program (cały czas uzupełniany), sylwetki prelegentów, wystawcy oraz formularz zapisów dostępne są na stronie www.wallstreet.org.pl

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!