Bitcoin i Ichimoku: Krzyż Śmierci

Data dodania: 31 lipca 2019 r. / Aktualizacja: 31 lipca 2019 r.

Podczas tworzenia nowego materiału o Ichimoku zauważyłem, że na Bitcoinie 15 lipca 2019 powstał Krzyż Śmierci. Krzyż Śmierci powstaje wtedy, gdy czerwona linia Tenkan Sen przebije niebieską linię Kijun Sen od góry do dołu. Sygnał ten byłby silniejszy, gdyby doszło do niego pod chmurą spadkową. Jednak, kilka dni później cena wyszła z chmury dołem. Dodatkowo, Tenkan Sen jest zwrócony ku dołowi. To zapowiedź kolejnych spadków ceny.

Jeśli chciałbyś / chciałabyś dowiedzieć się więcej o Ichimoku, tak żeby samodzielnie móc analizować dowolne wykresy - już w przyszły czwartek pojawi się materiał o tej japońskiej sztuce inwestowania, wraz z przykładowymi setupami do gry. Polub nas na Facebooku, żeby pozostać na bieżąco z nowymi artykułami.

Wykres Bitcoin i strategia Ichimoku

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!
Roman Cieciuch

Roman Cieciuch

Od kilku lat związany z rynkiem kryptowalut i Forex. Na co dzień programista. Miłośnik algorytmów i rozwiązań, które tworzy się raz, a działają na zawsze. Minimalista. Twórca systemów transakcyjnych automatyzujących trading. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ochroną kapitału i money management. W wolnym czasie biega, jeździ rowerem, pływa.